Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookozni szeretnék a...

Facebookozni szeretnék a telómon, beírom a címet, és azt írja ki h "kommunikációs hiba". Hogy kell beállítani h engedjen netezni? Mert ezt vki beállította az elején, h ne tudjak csatlakozni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 00:38
 1/5 anonim válasza:
nem szerintem nem állította be senki mert nekem sem engedi akármit csinálok tesóm is ügyködött vele mert ért a telefonokhoz de neki sem ment am milyen telód van??szerintem az is fontos
2010. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én emlékszem h ez be lett állítva, apukám állította be mikor vettük, h ha véletlenül belépek akk ne vegyen le pénzt...LG KF510
2010. aug. 13. 00:53
 3/5 anonim válasza:
ah értem az enyém samsung s5230 engem se enged fel de akk kérdezd meg apukádat h mit állított be rajta és kérd meg h állítsa vissza vagy ha nem tudja akk menj rá ott a beállításoknál h gyári beállítások visszaállítása de alőtte ment el minfen képed meg ilyenekt a gépedre mert különben ki fogja törölni de ha ez sem működik akk nem toom h mi a baja
2010. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg, ez a gyári visszaállítás eddig eszembe sem jutott, ezt fogom csinálni! :) Köszi szépen!
2010. aug. 15. 10:42
 5/5 A kérdező kommentje:
És szted az sms-ek is kitörlődnek? :S Mert annak nem nagyon örülnék... :(
2010. aug. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!