Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vadi új HUAWEI telómon...

A vadi új HUAWEI telómon képtelen vagyok az OTP smart bankját elérni, azon keresztül utalni. Mi lehet az oka, hol rontom el? És mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy régi HUAWEIN telefonon teljesen hibátlanul működő rendszer az újon nem hajlandó működni. Nem vagyok egy nagy ász a telefonokban, de azért azt látom, hogy nem csak én vagyok/lehetek a hibás.

2020. dec. 25. 05:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nettes felület vagy az android app? Nem mindegy, melyikkel van problémád. De másik böngészőket használva lehet megoldódik a problémád.
2020. dec. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Android.

A chrommal próbálkoztam

2020. dec. 25. 06:01
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Az új Huawei telefonokon nincs Android támogatás Már ezért nem müködik az OTPsmart bank.
2020. dec. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Hát a Huawei újabb telefonjai már nem kontabilisek minden alkalmazással. Szerintem tartsd meg a régi telefonod és avval utalj.
2020. dec. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Huawei telók már nem jók sok mindenre.
2020. dec. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Milyen típusú huawei? Amúgy az újabbak nem kaptak google támogatást ezért sok alkalmazás, ami igényelte nem működik tökéletesen. Mivel nincs play áruház így nem egyszerű letölteni se :D
2020. dec. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#3 az Android nyílt forráskódú szoftver, mindenki úgy használja, ahogy akarja


és igen, a legutolsó széria, ami minden appal gond nélkül működik, az a P30 széria, ezek után már nincs GMS, akinek van kedve hozzá, az fel tudja magának bütykölni úgy-ahogy.


valószínűleg a smartbank megköveteli a gms keretrendszerét, ezért nem tudod használni.

2020. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Tehát ha nem tudom a GMS-t felbuheráltatni, akkor lőttek a smartbanknak?

És ezt miért nem közlik eladáskor?

És ezt a bankok miért nem veszik figyelembe?!

2020. dec. 25. 12:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Eladáskor a dobozon rajta szokott lenni, hogy app gallery van a telefonon. Az új Huawei telefonok már ilyenek. Eladáskor ezt nem köteles senki sem jelezni, mert a biznisz eleme az hogy el kell adni: ilyen jó a kamerája, ilyen gyors a processzora, de senkinek sem érdeke kiemelni külön Bolton belül hogy bocsi, nincs Google play. Máskor ha ezt kiakarod védeni, nézz utána mit fogsz venni. Nézzél reviewt, unboxing, tesztet, leírást az adott termékről mielőtt megvásárlod. Böngészőn keresztül sem működik a banki felület, még úgy sem hogy számítógépes webhely beállítást használsz a böngészőn belül?
2020. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
lassan két éve erről zeng minden, ami a Huaweivel kapcsolatos :D
2020. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!