Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha csak kikapcso...

Mit csináljak ha csak kikapcsolva tölt a telefonom? (iPhone 8)

Figyelt kérdés

A telefonom csak akkor tölt ha kikapcsolom és úgy rakom töltőre. Ha bekapcsolom abbahagyja a töltést. Már kb 1 hónapja így használom de elég zavaró


Ha szervízbe kell vinni akkor az kb mennyibe fog kerülni?


Előre is köszönöm a válaszokat



2020. dec. 25. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Új akksi? Vagy a csatlakoztató rossz? Tudni kéne mi a baja.
2020. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hardresetet csinálnék szervíz előtt.
2020. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Ezek az IPhonok, az árukhoz képest rengeteg gondról van itt kérdés a gyakorin.
2020. dec. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

#3 Jaj, kandroid fanboy alert!

Murphy törvénye szerint „ami elromolhat, az el is romlik”. Tök mindegy mennyibe kerül.

Az új RTX videókártyák is mennyibe kerülnek már?! Mégis voltak velük gondok.

Úristen, sírjunk ezen is, hisz de drága már, és hány cikk szólt arról, hogy gondok vannak velük!

2020. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek próbáld ki másik kábellel, másik töltővel. Amíg ezek hibája nincs kizárva, nem érdemes találgatni.
2020. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra eddig nem gondoltam hogy rossz lenne a töltő vagy a kábel mert gondoltam hogy akkor kikapcsolva se töltene de akkor majd kipróbálom. Ha meg nem jó akkor marad a szervíz.
2020. dec. 25. 19:54
 7/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam másik kábellel ami azt hittem már amúgy sem működik de ha be van állítva bizonyos szögbe akkor teljesen jól tölt bekapcsolva is. Az utolsó amire gondoltam hogy rossz az a kábel mivel a másik is új eredeti kábel volt és nem tudtam hogy létezik olyan hogy bekapcsolva nem tölt de kikapcsolva meg igen. Legalább mostmár tudom hogy ilyen is lehet ha esetleg lesz még ilyen a jövőben.


Köszönöm a válaszokat

2020. dec. 25. 23:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!