Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet androidról androidr...

Hogy lehet androidról androidra átköltöztetni?

Figyelt kérdés
A régi telefonomról kellene az újra. Mind a kettő android. A régire le van töltve egy jegyzet, amit szeretnék,ha nem veszne el. Az is jó lenne, ha az sms-ek megmaradnának, meg úgy nagyjából az adatok.

2020. dec. 25. 11:55
 1/6 anonim válasza:
18%
Alkalmazás? Vagy sehogy.
2020. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Jegyzetet megpróbálod kiimportálni, esetleg megosztani magaddal messenger/email - nem minden jegyzettömbe van. Azt egyébként át is másolhatod, vagy gépen begépeled vagy lescreenshotolod és azt osztod meg.

Sms-eket is lehet archiválni, de én a fontosabbakat ugyan úgy screenshottal mentettem el.

2020. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Mit is mondtál, milyen telefonról milyen telefonra?
2020. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Jegyzetet én úgy csináltam, hogy a Google Keep-be belemásoltam a telefonos jegyzeteket. Szinkronizálja a gmail fiókoddal, így bármilyen eszközről, bármikor meg tudod őket tekinteni.
2020. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk fájloknál a legegyszerűbb ha közvetlenül Bluetooth-on átküldöd őket! Jegyzetek, sms-ek és egyéb szöveges üzenetek átküldése nekem is komplikáltabb lenne, főleg ha hosszabb szöveg, arra is szerintem a legegyszerűbb, ha screenshot-tal mented le (akár több részletben, ha nagyon hosszú), és azt is fájlként Bluetooth-on!
2020. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 25. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!