Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér a Huawei készülékem?

Mennyit ér a Huawei készülékem?

Figyelt kérdés
Júniusban vettem egy Huawei P30 lite telefont. Hibátlan állapotban van, karcmentes, minden tartozéka megvan de nem tudom mennyiért tudnám eladni. Vigyem be mobil boltba vagy inkább adjam el a neten, mert úgy jobban megérni?

2020. dec. 25. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hardverapron nézz körül, hogy milyen árban mennek majd te is lődd be hasonló áron.


De miért akarsz egyébként eladni egy ilyen drága telefont?

Buknál rajta nem is keveset

2020. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%
Szerintem próbáld meg bevinni egy telefonos boltba, illetve tedd fel a netre. Kb. Szerintem olyan 70.000-80.000 körül eltudod passzolni.
2020. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A telefonos boltok bőven piaci ár alatt fogják bevenni, hiszen abból él a kereskedő, hogy hasznot húz a termékeken.

Ha a telefonod 80at ér, akkor max 50-60ért fogják bevenni egy ilyen boltban.

A 70-80 ezres ár esélytelen, újonnan kerül annyiba.


Hardveraprón 35-40 környékén mozognak a szép állapotúak.

Na ezt egy bolt kb 25-30ért venné be.

2020. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom még hogy elszeretném e adni csak gondolkozok rajta. Az oka valószínűleg az én hülyeségem de nagyon idegesít a kamerája nagyon mű színeket ad vissza a képernyőn. Ráadásul ez egy gyorsan vett telefon volt és átgondolatlan.
2020. dec. 30. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az AI-t a kamerában.
2020. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!