Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos Sony TV-re van...

Androidos Sony TV-re van olyan alkalmazás: képernyő megosztó alkalmazás ami hanggal együtt átküldi a telefon képét de nem szakad meg mint a Google Home, illetve olyan alkalmazás amivel telefonon fejhallgatóval hallgathatom a TV hangját?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha telefonon akarod hallgatni a TV-t, akkor a TV-n hangkimeneteknél be lehet állítani, hogy bluetooth eszközre küldje a hangot. Itt párosítod a telefonodhoz a Tv-t, és akkor - elvileg - arra küldi a hangot.


Nekem MirrorShare van a telefonomon alapból, így simán át lehet küldeni a telefon képét - hanggal - a TV-re.

2020. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Melyik MirrorShare app, milyen az ikonja?

Itt egyet találtam zöld tv ikonosat 2,5-es értékeléssel.

2020. dec. 25. 22:25
 3/10 A kérdező kommentje:

És a másik dologhoz kell valami plusz alkalmazás, vagy lehet hozzá használni valamit?

Mert a telefont bluetooth-al hozzá tudom csatlakoztatni a TVhez, de a hang beállításoknál nincs olyan opció amivel közvetlenül át tudnám küldeni a telefonra a TV hangot!

A Sony TV Android 8

A telefon Android 10

2020. dec. 27. 02:29
 4/10 anonim ***** válasza:

A MirrorShare nem egy letölthető alkalmazás,nekem alapból rajta van a telefonomon. Huawei-em van.

De elvileg a legtöbb újabb okos telefonon van valami hasonló lehetőség, de nem biztos, hogy pont ezen a néven.

Milyen telefonod van?

2020. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Nekem az okos Tv-n a hangkimenet beállításoknál jelzi azokat amikre rá lehet küldeni a hangot bluetooth-on keresztül. Nem biztos,hogy a telefonra "csak úgy" át tudja küldeni.

2020. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen ebben már profi vagyok, az alap beépített alkalmazás célzottan képes csak videót, csak képet, vagy csak zenét átküldeni, "alap" képernyő megosztásra nem képes!

Viszont sok "nagy nevű", "megbízhatót" kipróbáltam már, ami mind működik, csupán az a gond, hogy a hangot egyik sem tudja átküldeni a TVre, a Google Home kivételével, de az általában megszakad és lekapcsolódik 8 perc elteltével!

Most viszont kivételesen a Google Home működött és nem szakadt meg 8 perc múlva, át is küldte a hangot meg minden, de azért ha tudtok írhattok még olyan képernyő megosztó appokat amik átküldik a hangot, jó ha van tartalék ha a Google Home-ban újra előjönne az a hiba! :)

2020. dec. 27. 21:39
 7/10 A kérdező kommentje:

Másik dolog: Mit javasolsz, milyen appokat lehetne megpróbálni ha a telefonon akarom hallani a tv hangját?

Mert ugye csatlakozik hozzá de olyan opciót nem látok amivel közvetlenül a telefonra tudnám küldeni a TV hangját.


A TVn van a hang beállítások között a Hangszóró résznél: Audiorendszer opció

És a digitális hangkimeneteknél:

PCM hangsáv

2020. dec. 27. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az alap - beépített - képernyő megosztó alkalmazás egy az egyben megosztja a telefon képét. Nem csak akkor, ha filmet, vagy videót játszok le. Hanggal és képpel együtt átküld mindent, amit épp a telefonon csinálok.

Szóval ebben nem tudok segíteni, hogy melyik alkalmazás lehetne neked jó :/


Nem találtam erre semmi alkalmazást.

A TV alapból nem küld ki hangot telefonra, mert nem hanglejátszóként érzékeli. Szóval nem tudom, hogy erre létezik e egyáltalán app.

De amúgy miért a telóra akarod kiküldetni a hangot? Egy bluetooth-os füles vagy fejhallgató sokkal egyszerűbb lenne.

2020. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért, mert jelenleg bluetooth-os fejhallgatóm nincsen, (ha lenne természetesen kiküldeném arra) és szerettem volna megtudni, hogy egyáltalán lehet-e telefonra kiküldeni hangot.

Mindegy remélem akkor a Google Home működőképes marad.

2020. dec. 29. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja értem. Akkor bocsi. :)


Sajnos nem tudok ebben többet segíteni, de remélem én is, hogy továbbra is működni fog. :)

2020. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!