Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone se(2020) tölthető...

Iphone se(2020) tölthető samsung gyorstöltő adapterrel?

Figyelt kérdés
Vettem egy iphone se-t, viszont miután megjött, tudtam meg, hogy ehhez sem jár már töltőfej. Az lenne a kérdésem, hogy előző telefonom (galaxy a70) 25W-os type-c gyorstöltőjével hosszútávon lehet-e tölteni az iphone-t? Telefon működése eltérő lesz-e? Vagy muszáj lesz vennem egy gyári adaptert 8000-ért?

#töltő #iPhone #Iphone SE #iPhone 12 #iphone fali adapter
2020. dec. 26. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Tölheted vele, nem lesz probléma.

Én egy iPhone töltővel töltök minden mást, semmi problémát nem tapasztalok.

2020. dec. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Toltheted. Hosszu tavon az aksi elettartamat csokkenti a gyorstoltes. En az SE 2020 amat a legkissebb apple toltovel toltom. Belefer az a plussz 1 ora toltesido.
2020. dec. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Ilyen esetben nem kell aggódni a gyorstöltés miatt, mivel fixen nem fog elindulni.

2020. dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megnyugodtam. Igen arra gondoltam, hogy 25W-al a gyorstöltés nem fog működni, de ezt nem is várom el. Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. dec. 26. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!