Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam Karácsonyra egy okos...

Kaptam Karácsonyra egy okos karkötőt. Magamon hagytam éjszakára, az alvásfigyelőre voltam kíváncsi. A kérdésem lent?

Figyelt kérdés
Tehát, két éjszakára magamon hagytam a karkötőt és elég érdekes alvási adatok jöttek. Én úgy éreztem, hogy úgy alszom mint bármikor máskor, de a karkötő adatai szerint az "éber alvás 63 %" amig a rem alvás mindösszesen 11%" a rem alvást zölddel írja tehát az nagyjából átlagos, de az éber alvást pirossal.Ez kicsit aggaszt. Van valaki aki érthető nyelven el tudná nekem mondani mit is jelent ez az éber alvási adat pontosan ? Köszi szépen előre is.

2020. dec. 29. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az óra messze nem mér pontos alvási adatokat.

Alapból a REM alvást igazából meg sem tudja állapítani, mert ehhez sokkal komolyabb gépek kellenek.

Ne izgulj erre rá, semmi jelentősége nincs, hogy mit mér az óra.

2020. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!