Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérdésem a következő lenne....

Kérdésem a következő lenne. Telefon vásárlás előtt állok Samsung A71-t szeretnék vagy iPhone SE. Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt már ezt megelőzően android vagy iOS tapasztalatod?

Van valamilyen elvárásod a készülékkel szemben (az árán kívül)?

2020. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen volt mindegyik volt egyszer iPhonom is nagyon szerettem...most Redmi Note 8 Prom van, de nem vagyok el ragattatva tőle annyira....Nos, szeretek fényképezni eléggé, bírja az aksija, tárhelye legyen bőven más elvárásom nagyon nincs, páromnak A71 van ő nagyon elégedett vele de én szemezek az SE-el is 😊
2020. dec. 30. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A71et ajánlom. Akksija kb kétszer annyi. Jól tud fotózni. Nem öt évvel ezelőtti desingja van. És kb fele annyiba kerül
2020. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Redmi note 8t-ről nem lesz valami nagy előrelépés az A71. Főkamera hasonló, teljesítmény hasonló, akkuméret hasonló. Amiben jobb, az a kijelző és ennyi. Érezni fogsz egy kis változást, de szerintem nem éri meg 8t pro-ról A71-re váltani.


Ha tényleg előrelépést akarsz, akkor vásárolj kicsit drágábban Galaxy S20 FE-t vagy Mi 10t-t, esetleg várj az A72-re vagy Redmi note 10 pro-ra.

2020. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én A71 vennék.
2020. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szoftveresen mindegy, akkor én is az A71-et ajánlom, hardveresen többet kapsz kevesebb pénzért!
2020. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!