Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloudból hogyan tudom lemente...

ICloudból hogyan tudom lementeni az adatokat, ha nincs 'icloud backup' lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden:

iPhone 5S-emet lecseréltem egy SE-re. Előtte elmentettem a szükséges adatokat amik kellettek nekem az új mobilra (beállítások -> nevem ->icloud-> tárhely kezelése -> ott van 800 MB adatom, főleg applikációk üzeneteiről van szó).


Az új mobilon próbálnám szinkronizálni az adatokat netes tutorialok alapján, miszerint mennyek a icloud-> biztonsági mentés ->icloud backup. Viszont nincs ilyen funkcióm. Az új mobilon is látom azt a 800MB adatot, hogy el van mentve, viszont nem tudom sehogysem "lehúzni" az új mobilomba.


Valahogy le lehet húzni az icloudban lévő dolgokat (amik nem képek, pl. üzenetek, egészség app adatai, egyéb appok elmentett adatai...)? Ott van az iCloudba, látom, de sehol nem találok funkciót amivel elérhetném... Valaki tudna tanácsot adni?

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2020. dec. 30. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor az SE-t előszöt beállítottad és bekapcsoltad és mentél végig a lépéseken, akkor kellett volna a lépések között azt választani, hogy beálítás icloud-ból és bejelentkezned az AppleID-dal.
2020. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyha ez a lépés kimaradt, nincs más lehetőségem? Nyilván ha újra gyárira visszaállítom a mobilt, majd újra telepítem. De ezen kívül? :(
2020. dec. 30. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha az említett menüben (Beállítások -› neved -› iCloud) bekapcsolgatod az egyssz szolgáltatásokat akkor meg van az esélye, hogy törlődnek az iCloudban lévő adatok, mivel az üres telefonról akarja majd felszinkronizálni a semmit.


ezeket olvasd el:

[link]

[link]

2020. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!