Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rossz a telómon a bekapcsoló...

Rossz a telómon a bekapcsoló gomb (power button) és lemerült, mert most szilveszterkor elfelejtkeztem róla. Hogy tudnám bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Samsung a70, tökéletesen tudom amúgy használni kisegítő lehetőségekkel. Viszont most sehogy sem akar bekapcsolni. Megnéztem hogy lehet rebootolni a70-t de ahhoz is kell a (power button). És rákötöttem gépre de a gépem nem hozott ki semmit, csak töltötte. Előre is köszi mindenkinek!

2021. jan. 1. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent, hogy rossz?

Megpróbálhatod kiszedni a gombot, és egy toll hegyével (bármi más megfelel, ami odafér) benyomhatod a kapcsolót alatta.

Esetleg power up gomb és közben töltőre rakod?

2021. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

oke köszi, most sikerült bejutnom az Androin Recoverybe (power up toltovel) de ahhoz hogy kiválasszam a reboot system now-t meghkéne nyomnom a powerbuttont ami nem működik :/

(azt jelenti hogy a kapcsoló nem érzékel)

2021. jan. 1. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor felejtos
2021. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dehogy felejtős, mindjárt mondom.
2021. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha rányomsz a kijelzőre, úgy nem jó? :/


(apropó, most eszméltem rá hogy hülyeséget írtam, az volume up gomb, bocsi...)


ha nem jó, akkor hangerő le gomb, és közben dugd rá a gépre, így elvileg fastboot módban vagy.


tedd fel a gépre ezt:

[link]

Ha kész, csomagold ki. Nyisd meg a mappát, ami benne van.


Írd be a felső címsorba:" cmd ", nyomj entert

megnyílik a parancssor, a feladatod beírni ennyit: fastboot reboot


ha minden igaz, most újraindul a telefonod, és tudod használni.


itt egy videó, így tisztább:

[link]

2021. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!