Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 router összekötése lehetsége...

2 router összekötése lehetséges így?

Figyelt kérdés
Van egy router amit a szolgálltató adott. dsl kábelen keresztl megy bele a jel. Ha a lan kábelt bele dugom azt továbbítani tudom egy optikai routerbe hogy az is szórja a wifit? Bármit meghallgatok hogy miért nem és miért és hogyan lehetséges. köszönöm

2021. jan. 3. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
bridge mód.
2021. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont így van. A szolgáltató akart vagy 5 eurót havonta csak azért hogy aktiválja a wifit a fritz boxon. Utána akasztottam egy wifi routert, azt egyszer kellett kifizetni.
2021. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"továbbítani tudom egy optikai routerbe"


Hogy mi??? Optikai?

2021. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem optikai. Azt nem is vettem észre, de otthon nem sokan használják még.
2021. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most megoldottam egy sime wlan bemenetelű routerrel csak szimplán rádugtam a fő routerből jövő lan jelet a másodlagos router lan1ére és 0 beállítással tökéletesen uzemel
2021. jan. 5. 22:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Még abban tudnátok segíteni hogy hogyan válltoztassa meg automatikusan az ipt naponta egyszer kétszer? Nekem ez hasznos is csak nemtudnám szabájozni hogy akkor is mikor én akarom ne csak random?
2021. jan. 5. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a szolgáltatói routerre csatlakozó eszközökről el akarod érni a saját routerre csatlakozó eszközeidet akkor inkább így: [link]
2021. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A beállítások egyeznek csak az ip je a másodlagos routernek 192.168.1.254 ez. Nemszeretném elérni a többi ezközt szimplán még az érdekel hogy tudom manuálisan válltoztatni az ip címemet. Magától csinálta és a játékokban teljesen megválltozott viszont ha én átírom 192.168.1.254 ról monjuk 253 ra net az lesz viszont nem válltozik meg teljesen az ip, se akkor ha adapterbeállításokba írnám át saját ip re. cmd ipconfigban más lesz az ip de a játék ugyan annak észleli
2021. jan. 5. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!