Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil eladás GSM-nek?

Mobil eladás GSM-nek?

Figyelt kérdés
Ha van egy teljesen új készülékem amit megvásároltam, de nem vált be, megvásárolja e a gsm teljes vagy negyed árért? Mivel teljesen új, nem kopott, nem törött, semmi rendszerhibája nincs ezért elvárható az ár nagy része nemigaz?

2021. jan. 3. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felét se kapod érte
2021. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bevennék, hogy újra forgalmazhassák. Megvan a beszállítójuk nem szorulnak rád. Sokszor van, hogy kise fizetik a terméket amíg elnem adják...


Maximum alkatrészért tudod eladni fityingekért. Amcsiban vannak ilyen gépek ahová berakod és kár felmérés után megállapít érte egy összeget.

2021. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hírdetsd meg valahol, pl hardverapro.hu és megkapod a rendes árát.
2021. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hirdesd meg hardverapron vagy facebook marketplacen. Amugy milyen telefon?
2021. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gsm-em: Beviszel egy telefont eladni csilli-villi állapotban, megveszik "fillérekért" ,majd az üzletben körbesandítva látod, hogy ugyanaz a márkájú, típusú telefon rosszabb állapotban, de jóval drágábban eladó.
2021. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedő abból él, hogy tőled megveszi olcsón és eladja piaci áron. Te miért nem akarod magad eladni piaci áron pl.Hardeveraprón, Jófogáson? Persze, ha szeretnéd finanszírozni a kereskedő életvitelét, akkor oda kell vinni :)
2021. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elhinni, hogy hirtelen olyan gyorsan kellene a pénz, hogy negyedáron is megválnál tőle. Inkább hirdesd meg 80% áron, és engedj belőle még 10%-ot


El szokták vinni.

2021. jan. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
(Amúgy ha kiszállításos rendelés volt, akkor 14 napig kötelesek visszavenni, indoklás nélkül)
2021. jan. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti

Semmi olyat nem mondtam, hogy "annyira kell a pénz hogy negyedarert is megvalnek tole"...epp arra probaltam hangsulyt adni, hogy negyedarert vagy feléért SEM válnék meg egy drága készüléktől. Csak tudni szerettem volna, hogy gsmnél hogy megy ez de már tudom hogy inkabb ne próbálkozzak.

2021. jan. 5. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!