Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakì össze tudja írni, hogy...

Valakì össze tudja írni, hogy miért rossz az iPhone?

Figyelt kérdés
Minden ellenérvet ellene
2021. jan. 3. 22:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

És mellette szóló érv nem kell? :D

Nekem 11 pro-m van, de semmi ellenérvet nem tudok mondani, pedig előtte androidos voltam.

2021. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Nincs ilyen. Az iphone jó, a legjobb.
2021. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
73%
én csak szimplán nem szeretem az iOS-t 🤷 de tudom hogy nem szar telefon, sőt, de maradok az androidnál, mert az SZÁMOMRA jobb
2021. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Mert az xs sorozatig kicsi akkut tettek bele. De mára a 11-es szériától (kívéve az új SE-t) stabil akkut tettek bele. Tehát volt gond, nincs gond. iPhone egy tökéletes telefon volt mindig is.
2021. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
37%

nekem is iphonom van

ez az elso, lehet hogy csak én vagyok a béna ,de nekem nem tetszik:/


- drága, és olyan mintha törékeny lenne? mert kb mindig amikor láttok egyet össze van törve 🤷‍♂️

-minig be kell ütni azt a 6 számjeyget amit nem lehet kikapcsolni (megcsinálhaták volan olyanra is)

- nincs rajta képszerkesztö - extra programot kell letöteni

-legenda, hogy a kamerája jó - hát nem az .Rosszul retusál

-simán zenéket sem tudok leszedni csak azzal az iTunsal ?!

-kevés tok kapható (de ami van azok is bénák)

-egyszere nem tudok zenéthallgatni füllhalgatoval és tölteni

(tudom ha veszek kábelnélkülit akkor tudok)

-minig bele katint a safariba (lehet csak nekem vannak virsli ujaim )


kb ennyi :D

2021. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

#5 ös válaszoló milyen ipheonod van?

Akik figyelnek a telefonjukra, azoknak nincs összetörve. Ha szétnézel androidok között ua van törötten ott is.. Nekem semmilyen 6 számjegyet nem kell beütnöm, azt se tudom miről van ott szó😂. Tudsz rajta képet szerkeszteni, és a kamerája szerintem első osztályú. Androidra is külön program kell, hogy leszedd a zenéket, nem? Eszem megáll, annyi tok kapható hogy a s.ggem a földhöz verem zavaromban:D A töltés és a zene az oké, de vannak vezeték nélküli fülhallgatók is. Nekem sose lép be a safariba meg semmibe se magától. Nem önállósította magát még a telefon😌

2021. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

5-ös te nagyon de nagyon ... lehetsz. vagy troll

Amellett, hogy drága, rengeteg kis apró dolgot fel tudnék sorolni. De csak kis apróságokat, hogy ez az ikon miért ott van, miért nem emitt, meg az a menüpont miért ott nem itt, stb.

2009 óta van iPhoneonom, szóval együtt tudok élni velük. Komoly indokot - az árán kívül - nem tudnék mondani miért vegye meg valaki.


Egyik haverom vett sokév droidolás után iPhonet és minden nap szidja mint a bokrot. Ő agyilag nem tud átállni. Ez lehet talán még egy "probléma". droidos, windowsos gondolkodással nehéz logikát találni néhány dologban.

2021. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
Mert egy amcsi homár fazon jut eszembe róla aki az amerikai álmot árulja teleshopos műsorokban.
2021. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

megint én vagyok 5-ös

mondtam,hogy lehet én vagyok a béna, de trollon jot nevettem

amikor azt irtam,hogy bekell ütni a 6 számjegyet akkor arra a ,, jelkód megadás " - ra gondoltam. mindig be kell ütnöm

- képszerkesztés 2 képet nem lehet egyberakni ( vagy csak én nem jöttem rá? )

- vagy amikor zenét hallgatok és a hangerönváltozttok mindig világít egyet a telom. ez alatt az értem, hogy a képernyö látszik

- a régebi telomon simán online szedtem le zenéket, most meg be kell hozzá kapcsolnom a lapotomat és utána USB-vel rárakni

ami így elégé sok idö


amugy 11-esem van

2021. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
jelkód helyett használd a FaceID-t
2021. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!