Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vezetékes fülhallgatóm...

A vezetékes fülhallgatóm rádiós jeleket fog ha a számítógépemhez van csatlakoztatva?

Figyelt kérdés
Halkan rádiós beszélgetéseket hallok (magyarul), ha a fülhallgatóm a számítógéphez van csatlakoztatva. Ezt valahogyan ki lehet kapcsolni, meg lehet akadályozni?

2021. jan. 4. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Használj vezetékes fülhallgatót.

A sávszélessége. - gyengébbek kedvéért a minősége - is jobb, és olcsóbb is.

2021. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik rádió adását hallod? Milyen közel van egy telefontorony hozzátok?
2021. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az vicces, ha tényleg ìgy van. sokat nem tudsz csinálni. próbálj ki másik konnektort, másik fülhallgatót, esetleg egy mágnes köré tekerheted a fülhallgató kábelét. ha AM rádiót fogsz rajta, azt még elképzelhetőnek tartom.
2021. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Morzsi007 ***** válasza:
96%
Én a vezeték nélküli fejhallgatómmal hallottam valami beszélgetést, de nem értettem, halk volt és, ha szólt a zene akkor nem hallottam semmit. Mostanában nem tapasztaltam, legutóbb pár hónapja néhány másodpercre. Sennheiser momentum 2 Bt fejes.
2021. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

1. Pont azt írta, hogy vezetékest használ! Gyengébbek kedvéért, mi?


Csak annál az egy fülhallgatónál jelentkezik ez a probléma?

Ha erősítővel kötöd össze a számítógépet (ha tudod), ott nem jelentkezeik?

2021. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hangkártya szedi össze, AM rádiót hallasz. Nekem a mikrofon szedte fel a Kossuth rádiót egy bizonyos hangkártyával, mással nem.
2021. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben rendszeresen hallottam taxisok rádióvevőjét az asztali gépen, amikor volt hozzá antenna a rádióadások fogásához. :)
2021. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem mindig hallom a hangokat csak néha. Ha megint hallom, akkor kipróbálom másik fülhallgatóval is.
2021. jan. 4. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
én is hallottam néha taxisokat, de a tévé hozta be őket. tök vicces volt, azt is mondták hogy na, elmegyek ahhoz az őrülthöz a Petőfi utcába, meg ilyeneke
2021. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!