Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-re hol lehet kapni...

Iphone 11-re hol lehet kapni vastagabb tokot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok helyen lehet kapni, rendelni is lehet, de en konkretan olyat keresek, ami eleg vastag ahhoz, hogy a kamerajan picit tullogjon, igy ha leteszem a telefont, nem fog hozzaerni az adott felulethez. Remelem ertitek :D Tudnatok ajanlani konkretan valamit? Budapesti vagyok, rendeles vagy bolt erdekelne.

2021. jan. 4. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ikiegeszitok.hu-ról rendeltem Spigen Liquid Air tokot.

[link]

passzentos, és alul is véd.

a kamera környékén pedig van egy kiemelkedő perem. nem érnek le a lencsék.

és még csak nem is durván drága....

2021. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a Spigen tokokat tudom ajánlani, viszonylag nagy a kínálatuk és eddig az összes tokjuk, melyet használtam megfelelt az általad elvárt kritériumnak.


Jelenleg egyébként egy Hybrid Crystal tokot használok, maximálisan elégedett vagyok vele.


Viszonylag sok helyről lehet rendelni, Budapesten általában másnap kihozzák.


Amennyiben személyesen szeretnél nézelődni, akkor szerintem valamelyik Apple viszonteladóhoz menj be, biztos vagyok benne, hogy készségesen segítenek.


Egyébként, amennyiben te is attól félsz, hogy a kamerák vagy a sziget sérülni fog, ahhoz is lehet külön védőt vásárolni.

2021. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Tenyleg, vannak kulonbozo kamera vedo foliak, muanyagok, nem is gondoltam ra, szerintem kiprobalok valami olyasmit is.
2021. jan. 4. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ütésálló tokot ajánlok, lehet picit többe kerül, de megéri.
2021. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!