Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltott már valaki Iphone-ról...

Váltott már valaki Iphone-ról vagy Samsung-ról olcsóbb kínai telefonra, pl Xiaomi-ra?

Figyelt kérdés

Én eddig Iphone majd Samuztam, és általában 3-4 évente váltok telefont. Most váltanék galaxy S7-ről. Nézegettem a mostani csúcskategóriákat. Szépek, jó kamerák, de elkezdtem összehasonlítani a Xiaomi telefonokkal, egyáltalán nem rosszak a specifikációt tekintve és árban feleannyi.


Aki váltott mit tapasztalt? Érezni az "olcsóságot"?



2021. jan. 5. 18:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Egy ilyen xiaomit is lehet legalább 3 évig frissíteni?


Jah! És a Xiaomi note 10 pro hogyhogy nem kapható már sehol? Az az öt kamera eléggé lenyűgözött!

2021. jan. 5. 18:23
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem xiaomi redmi 9 prom van, elég jó képeket készít, bár én annyira nem használom ki :D
2021. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
38%

A Samsung Galaxy Note20 Ultra-nak és S20 Ultra-nak nagyon hasonló (108MP)

Viszon az megint más árkategória... 300-390.000,-

(Én jelenleg egy Note20 Ultra-t használok és nagyon jó)

Én nem váltanék Xiaomi-ra...

Az árbeli különbség viszont már csak a te dolgod

Szerintem csalódni nem fogsz az új Samsung-okba. :)

2021. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
iPhone 6 után 2017 nyarán váltottam egy Xiaomira, már nem emlékszem milyen volt, Redmi 8 talán, de nem biztos... Egyébként nem volt rossz de megint iPhonet nyüstölök.
2021. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóságot maxium abban fogod érezni, hogy nem annyira gördülékeny. Mondhat bárki bármit nagyon észre lehet venni azokat a tized másodperceket is. Ha kézbeveszed ugyanolyan lesz, mint egy csúcskategóriás telefon. Ez igaz az alsókategóriára minden esetben. De ha te egy csúcskategóriás xiaomi-t veszel szerintem nem lesz nagy különbség.(Nekem nem kéne xiaomi, egyszerűen nem tetszik).
2021. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Én eleve Android-párti vagyok, az első okostelóm egy Huawei Ascend P7 volt, most a 2. pedig egy Samsung Galaxy A70. Androidon belül lényeg hogy ne noname legyen, de amúgy márkától független vagyok! A Xiaomi se noname, viszont ár-érték arányban szinte verhetetlen, és minőségben is csak jókat lehet olvasni róla, nekem a következő telefonom tutira Xiaomi lesz! Ha most állnék telefonvásárlás előtt, akkor tutira a 128 gigás Xiaomi Poco X3 NFC lenne a befutó, viszont ha minden jól megy, akkor még legalább 2 év, mire lecserélem az A70-et, addig meg még tutira jönnek ki bőven jobbak is ebben az árfekvésben (kb. max. 120 ezerig)!
2021. jan. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Én pont fordítva tettem, Xiaomi-ról váltottam Samsung-ra! Ennél jobban nem is dönthettem volna! A Xiaomi a papiron szépen mutató hardverrel adja el a telefonjait, a konkurensekhez képest olcsón, miközben a szoftver mögötte egy nagy nulla! Volt alkalmam megtapasztalni... Én a helyedben semmiképp nem váltanék Xiaomi-ra!
2021. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!