Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldön is ingyenes a...

Külföldön is ingyenes a T-Mobilosoknak a facebook?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h ha elutazok külföldre , akkor kell-e érte fizetni vagy ott is ingyen használható? A wlan az ott is ugyanúgy müködik, mint itt, ugye?
2010. aug. 13. 23:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy nekem dominó csomagom van és mellette netstart-om és müködik ingyenesen csak a képeket nem szabad megnézni.

2010. aug. 14. 11:27
 12/19 anonim válasza:
Letiltottam a képeket meg mindent, nem jelenítek meg semmit ami pénzbe kerülhetne, ki is van írva fentre, hogy ingyenes hozzáférés, de így is veszi le a pénzt, a Net Start díjcsomag szerint, percenként 13 Ft-ot. Web'n'Walk-ról használom, Domino Nap díjcsomagom van, és be van állítva a Net Start is. Az sms-ből nyitom meg a 0.facebook.com-ot. Valaki valami ötlet? Előre is köszi.
2010. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi net előfizetésem, dominós vagyok, és ingyen van.
2010. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha felmész a FB-ra akkor képeket is tölt. A kép letöltés nem ingyenes, de maga az oldal igen. Szóval ahogy írták előttem lekell tiltani a képek letöltését.
2010. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre válaszoljak: Külföldön a facebookot meg se tudod nyitni magyarországi telefonról. Tapasztalat!^^
2010. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A 0.facebook nem tölt be képeket. :)
2010. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy WAP-ot kell beállítani, én nem igazán értettem, de próbálkoztam egy csomót és most jól működik. Nekem úgy van,h ha rákattintok egy képre, akkor sárga háttérben kiírja, h az már fizetős és ha megakarom nyitni akkor kattintsak oda a kép megtekintéséhez, vagy vmi ilyesmi.
2010. aug. 15. 18:57
 18/19 anonim válasza:

Ha rosszul van beállítva a wapod, akkor szedi le a pénzt.

Nekem GPRS alapú INTERNET beállítással nem szedi le a pénzt.

Wap beállítással viszont levonja.

2011. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mindenek előtt regisztráljátok be a telefonotokat fészen, különben igen. Leszedi a pénzt. Ezt a kis dolgot felejtitek el.
2011. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!