Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play hitelesítési...

Google play hitelesítési probléma (telefonszám alapján) megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztoook!


Nekem egy olyan kérdésem van, hogyha hozzá van rendelve a régi telefonszámom egy google play fiókomhoz, és az a szám már nem él, akkor hogy tudok hozzáférni a fiókomhoz?

Mert az emailem és a jelszavam az enyém, amit tudok, de a telszám már nincs meg.


Kértem egy recoveryt az emailemre, kaptam is egy kódot, amit be is írtam, majd azt kaptam válaszul, hogy a kód helyes, de a Google nem tudta ellenőrizni, hogy tényleg az enyém....

Most ez valami vicc???

A google play, és a fő email címemnek IS minden adatával rendelkezem, és komolyan egy telefonszámos ostobaság miatt nem enged be a SAJÁT fiókomba?


Az egész Androidos pályafutásom azon a Google fiókon van (megvásárolt alkalmazások, Gp. Játékok mentései etc...)



Most ilyenkor mit lehet csinálni?



2021. jan. 8. 03:38
 1/2 anonim ***** válasza:
semmit
2021. jan. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, ez már nem segítség,de én sose adom meg a telefonszámomat.
2021. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!