Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 9520 szoftverhibás....

Blackberry 9520 szoftverhibás. Mit lehetne vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Adott egy régi Blackberry 9520 telefon, aminek a kijelzőjén bekapcsolás után "app error 523" felirat jelenik meg. Gyári visszaállítást nem tudok csinálni, mert a menübe lehet tudok belépni. A hivatalos support oldalon azt javasolják, hogy csatlakoztassam a mobilt PC-hez, és telepítsem a BlackBerry Desktop Software nevű programot, amivel frissíthetem a telefont. Ezzel az a bökkenő, hogy az oldal, ahonnan elvilg le tudnám tölteni ezt a programot, nem létezik. Hogyan tovább?

2021. jan. 8. 19:17
 1/2 A kérdező kommentje:
*mert a menübe SEM LEHET belépni, így akartam.
2021. jan. 8. 19:18
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben sikerült letölteni a programot másik honlapról, és meg is javítottam a telefont. :)
2021. jan. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!