Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry (Storm) 9520...

Blackberry (Storm) 9520 telefonnal kapcsolatban lenne pár kérdésem (?)

Figyelt kérdés

Szereztem egy Blackberry Storm 9520-at, ami szoftverhibás volt, de a Blackberry dekstop programmal sikeresen újraraktam, azóta hibátlanul működik. Nagyon érdekes kis kütyü, de még szoknom kell. Lenne pár kérdésem:


1. Hogy a túróba kell bekapcsolni? Nyomkodtam az összes gombot és szinte az összes kombinációt is kipróbáltam, de csak úgy sikerült életet lehelni bele, hogy kivettem és visszatettem az akkut.


2. Magyar nyelvet lehet valahonnan letölteni hozzá? Mielőtt újraraktam, magyarul beszélt, azóta viszont csak angol nyelv van benne. A hivatalos forrásból vagy 50 nyelvet lehet hozzá letölteni, de magyar pont nincs. Nem tragédia, de ha egyszer eladnám, nyilván nem lenne hátrány, ha tudna magyarul is... (bár gondolom 5000 forintot sem ér...)


3. FM rádió tényleg nincs benne, vagy csak én vagyok vak?



2021. jan. 9. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Húha, elég régi készülék.

FM rádió sajnos tényleg nincs benne. Ha jó állapotban van, akkor egy gyűjtőnek el lehet azért adni.

Prohardveren ajánlom a "Minden a BlackBerry telfonokról és rendszerről" fórumot, ma is aktív közösség van rajta.

2021. jan. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jan. 9. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!