Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 8T China version...

Oneplus 8T China version használható itthoni szolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Itthoni webshopban 219 ezer a legalacsonyabb ár, viszont nagyon sok külföldi oldalon azt írják hogy a China version is támogatja a B20 sávot(4G).Ezt kb 180 ezerért lehetne rendelni. Az akkor működik itthoni szolgáltatóval? Vodafone-os vagyok jelenleg. Gondolom ez China ROM-os de nem nagyon zavar ha csak kínai és angol nyelv van benne. Ha utánna nézek és nagyon kell gondolom egyszerűen lehet rá rakni Global ROM-ot is. Másik kérdés hogy most lehetett olvasni arról hogy a különböző szolgáltatók milyen 5G frekvenciákat vettek maguknak. Nem igazán látom át hogy ezek a frekvenciák közül mit fog tudni fogni ez a telefon. Ha valaki rendelt már esetleg ilyet, vagy csak van valami fogalma róla nagyon megköszönném a segítséget, mert most rendelnék először ilyen telefont. Illetve plusz kérdés, xiami mi10t itthon véve is olcsóbb mint a oneplus 8t. Azért érdekel a 8T jobban, mert jobban szeretem a "kisebb" telefonokat. jelenleg xiaomi mi6-ot használok és nem nagyon szeretnék ennél nagyobb telefont. Méretben a 10t nekem már kicsit túlzás. A mérettől eltekintve melyik telefont gondoljátok jobb választásnak?

2021. jan. 9. 16:07
A kérdező szavazást indított:
xiaomi mi10t
oneplus 8t
3 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ezt kb 180 ezerért lehetne rendelni."

Nem számoltál áfát és vámkezelési költséget. :)

180e + 48600 + ~5000 = 232e forint.


Nem éri meg külföldről rendelni ilyen dolgokat, nem olcsóbb.

2021. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Brandon41 ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a kínai mobileszközökön nincsen google szolgáltatás.

Szerintem inkább a gyártó hivatalos oldaláról rendeld, és akkor még a garancia is biztos, a szoftveren kívűl.

2021. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az meg a másik.
2021. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel tudnék rá rakni global op rendszert szerintem ez a Google dolog nem probléma.
2021. jan. 11. 01:03
 5/7 anonim ***** válasza:

miért vennél meg valamit külföldről tízezer forinttal drágábban, és akkor még azt mókolni meg sufnituningolni kell, amikor itthon is beszerezheted?

nem fogod megúszni a vámeljárást, hidd el.

2021. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brandon41 ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezt az egészet, és vegyél saját régiós kiadású eszközt. De a te döntésed, hogy mennyire sz*patod meg magad egy másik kontinensre kiadott eszközzel. Először vámoltatanak, aztán fizetheted a csodálatos ÁFA-t, (vagy fordítva, nekem mindegy) majd ha végre mindent kifizettél,kézhez kaptad a telót, észreveszed hogy amit olvastál az (B20-al kapcsolatban) nem igaz, és nem tudod majd a hazai net sávokat használni. Ráadásul még egy global rom-ot is kell vadásznod, amit fel kell telepíteni. De lehet, hogy mikor kézbe veszed először, kipróbélod kiderül hogy hibás az eszköz, és kezdődhet minden előről. Ez a legrosszabb forgatókönyv, ami történhet.
2021. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
EU raktárból küldenék,arra vám már nem kerül. De lehet inkább elhalasztom a telefon vásárlást egy évvel, köszi a válaszokat.
2021. jan. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!