Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lesz még értelmes...

Szerintetek lesz még értelmes fejlesztés a telefonok terén?

Figyelt kérdés
A kérdést ez a videó ihlette: [link] Igazából az itt látott feljesztések nagy része(színváltó üveg, kijelző alá rejtett kamera, feltekerhető/hajlítható kijelző) csak parsztvakításnak tűnik. Az egyetlen ami tényleg valós problémára ad választ az az aksi fejlesztés lenne. Elértük volna az okostelefonok csúcsát, ahol már minden megvan és csak ilyen szükségtelen dolgok "fejlődnek"? Ti mit gondoltok hasznos újításnak, mit szeretnétek még a telefonokba?

2021. jan. 10. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez az.Szerettem volna megkérdezni tőled hogy mi az amit szeretnél egy telóban viszontlátni,de azt hiszem neked sincs ötleted.amit most írok azt is hangvezérléssel teszem, tehát beszélek nem pedig írok. És nagyon jól működik. Én még gyorsabb telefont szeretnék hogy még jobb legyen az internetezés a telefonon.Bár ez sem extra kívánság,sőt az én MI9-em sem a legújabb,leggyorsabb.Inkább a szolgáltatások területén várnék többet,elsősorban alacsonyabb árakat.Hogy tudjak TV-zni rendesen a telefonon,több adóból válogathassak és olcsóbb legyen a telefonköltség.Az android rendszeren is fejleszthetnének,és a honlapok is támogatnák jobban az Android felületet.te ezeket a leszámítva semmilyen különleges a fejlesztés nem jut az eszembe aminek én örülni tudnék per pillanat..
2021. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg fejlesztési lehetőség van még, maximum kisebbnek tűnő fejlesztések fognak meghatározóbb felhasználói élményt hozni. Nem olyan dolgokat kell várni, amitől azonnal meglesz a wow élményed, ugyanakkor a rengeteg apróbb fejlesztés, energiafelhasználás, számítási kapacitás, szoftveres hatékonyság, még mindig annyit nőhet, hogy ezeket összeadva 5 év múlva egy olyan telefonod lesz, ahonnan visszanézve a mostaniak vackok lesznek.
2021. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vortrex ***** válasza:
67%

Én egy kicsit örülök, hogy itt tartunk. Még a 90es években, amikor a PC-k kezdtek elterjedni, gyakorlatilag 2 évente megduplázódott a teljesítményünk. Megvetted a legjobb számítógépet, ami egy év mulva már nem volt nagy dobás, két évre rá meg egyenesen elavultnak számított, most meg a 10 éves számítógépek is bőven tudják azt, amire egy hétköznapi felhasználónak szüksége lehet.

Az okostelefonokkal ugyanez történt. Régen egy csúcstelefon már 2év után sehol nem volt tudásban, most meg bátran merek venni egy olcsóbbat is, mert ettől sokkal jobb a közeljövőben úgysem lesz.

2021. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
“ színváltó üveg” még csak ez kell, hogy jobban merüljön tőle az akksi. Mi az ami kell nekem? Kicsi telefon, de csúcshardverrel felszerelve, korrekt árral. 5 év után már a 700ezret fogják karcolni (szerintem). Tehát ez is csak egy probléma az ár. És valami újfajta akkumulátort kellene kifejleszteni ami bírja 1-2 hétig folyamatos használat mellett, és ne kelljen állandóan töltögetni (ahogy iPhone-oknál). Csoda lenne, ha Apple lenne az aki elsőként tenne be ilyen akkut. Remélem addig nem jutnak el a telefonok, hogy tapsra iderepüljenek hozzánk, akárhol is vannak.
2021. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Aksit ami kibír legalább egy hetet amellett hogy reggeltől estig nyüstölöm


Lassított felvételt / Slow mo (100.000FPS-t legalább)


Optikai zoomot (legalább 50x)

2021. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Leghasznosabb valami bankautomata manipulátor,hardware,software,beépítve,hogy jattot is adjon rendesen az a gép,plusz internetbank hack,ami visszaírja a kivett összeget..

Na ezeket tudnám a legjobban használni.

Többi nem érdekel.

2021. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!