Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tenni, ha a xiaomi...

Mit kell tenni, ha a xiaomi redmi note 9 pro lassu? Gondolom ennek nem kene

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt lassú, milyen és mennyi programokat használsz, mióta van meg?

Tisztítóprogram vagy gyári reset sokat segíthet a gyorsaságán.

2021. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem kéne, hogy az legyen.

Valami lassítja, esélyesen egyháttérben folyamatosan futó app. Beállításokon belük az alkalmazásoknl nézd meg milyen appok tufnak, ha van valami utólag telepített tisztító alkalmazás, vagy egy játék is okozhatja.

Ha semmi gyanús, indítsd újra, nézd meg, nincs-e szoftverfrissíté

(egy volt Telekom mobiltudós)

2021. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

csinálj egy alapos tisztogatást

vagy egy gyári visszaállítást

és a mentéseket ne tedd vissza, mert a lasszlást okozó probléma is visszakerülhet.

2021. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nagyon sok app fut, de azért vettem ezt sima redmi 8 helyett, mert állitolag ez erősebb.

lehetséges, hogy az én igényeimhez mégse elég jo?

meg tudom valahogy nézzni azt hogy mi mennyire terheli le, hogy kideruljön csak az terheli e ami nekem kell s ezesetben erősebb mobil kell, vagy tényleg valami felesleges terheli? a gyári reset nem biztos hogy jo mert ha utána elinditom ugyanezeket akkor lehet ugyanilyen lassu lesz

2021. jan. 10. 15:50
 5/17 anonim ***** válasza:

Miket futtatsz/futnak? Lehet azért érdemes lenne valahogy megmutatnod. Akár a facebookos xiaomis csoportban, ott jobban jársz szerintem, mint segítség.

Az utólag telepítettt tisztító, telefongyorsítóappokat mind töröld, ha van pl.

2021. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

az összes közösségi auto app (nyitva, jön uzenet ha van valami akcio)

gps, wifi állandoan be van kapcsolva

email szinkronizálva van

alyexpresz bangood geekbuyng, ebay stb állandoan nyitva (jönnek uzenetek pl. kuponokrol)

posta app nyitvam jön uzenet hogy áll a kézbesitet level

akku töltöttséget figyeli jelez ha 20% alá megy, rögziti, grafkont csinál rola

face aááando, uzen ha ir valaki csoporttok valemykikén vagy mnessengerben


de más is van ennyi most hirtelen

2021. jan. 10. 16:03
 7/17 anonim ***** válasza:
Az az akkus app nem gyári? Ha nem gyári dobd ki, esélyesen bűnös a lassításban. De ha csinálsz egy screensotot és belinkeled ide, hogy mik futnak pontosabban lehet mondani
2021. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nem gyári azzal nem voltam megelégedve, de mivel már kitapasztaltam az akkut, törlöm, hátha segit valamit.

screensotot hogy tudom belinkelni? régen a képfeltöltést használtam de az ugy tudom, megszunt

2021. jan. 10. 16:09
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor benne van a pakliban, hogy az az app csinálja.


Ahogy megfigyeltem, mindenki mást használt. Szerintem ha feltöltöd google drive-ba onnan lehet linkes megosztást csinálni.

2021. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

közben találtam egyet

ez is jo?

[link]

2021. jan. 10. 16:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!