Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen esetben működik a hívás...

Ilyen esetben működik a hívás átirányítás? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Apukám még novemberben elhunyt, így az ő telefonszáma már nincsen előfizetéshez kapcsolva, (csoportos előfizetésben voltunk), viszont amikor kocsival utaztunk valahova, a GPS miatt mindig az övét csatlakoztattuk a kocsihoz (iPhone-ja van és valamiért az egyszerűbben csatlakozott hozzá, mint az androidos). Viszont nyilván a bejövő hívásokat úgy lenne célszerű, ha azon a telefonon tudnánk fogadni, hogy a kocsi ,,kijelzőjéről" tudjuk azt kezelni. Tudom, hogy létezik hívás átirányítás, de ilyen esetben ez működik?

2021. jan. 11. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát a te telefonodra érkező hívást átirányítani apukádéra ami a kocsihoz van kapcsolva (Carplay-el?)

Ez így lehetséges.

2021. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, így értettem. Nagyon köszönöm! :) Az nem probléma, hogy a száma, amire átakarom irányítani a hívást már nem tartozik semmilyen előfizetéshez? Vagy az csak a hívás indításra vonatkozik? Bocsi, csak nagyon nem értek az ilyenekhez, apa kezelte ezeket mindig csak, így mivel anya még ennyire sem ért a dologhoz, így rám hárul a feladat, hogy kitudakoljam :(
2021. jan. 11. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:

"nem tartozik semmilyen előfizetéshez"

Tehát le lett mondva apukád előfizetése?

Ha így van, akkor nem lehet átirányítani rá semmit.

2021. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Nem tudom, hogy ezt hogyan írjam le értelmesen, mert nem igazán értek ehhez, de az volt a lényeg, hogy volt egy csoportos előfizetésünk, aminél meg volt szabva, hogy maximum 5 telefonszám lehet ezen az előfizetésen. Mivel mi pont 6-an voltunk, így anyának lett külön csinálva egy ugyanilyen előfizetés. Majd miután apa meghalt, anya lemondta a sajátját, apa elvileg ki lett véve az előfizetésből, anya száma át lett oda téve és az ő nevére lett íratva az egész.
2021. jan. 11. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívásátirányítás úgy működik, hogy, ha teljesül egy feltétel, akkor továbblöki a hívást a megadott számra. Ha olyan számra akarod irányítani, ami megszűnt, akkor bemondást fog hallani a hívó. "Ezen a számon előfizető nem kapcsolható." vagy hasonló.
2021. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh, értem, nagyon szépen köszönöm! :)
2021. jan. 11. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha apukád számát kikapcsoltattátok akkor így nem fog működni a dolog.

csak élő vonalra lehet átirányítani

2021. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!