Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelenik meg a tanárok...

Miért jelenik meg a tanárok Google Drive-ján a Power Point bemutatóm? Milyen beállításon kell változtatnom, hogy amit feltöltök egy tantárgyhoz, más számára is ne legyen elérhető?

Figyelt kérdés
Történelem órára kellett feltöltenem egy Power Point bemutatót a történelem Classroomba, ami a matek Classroom fióktól független. Ezzel ellentétben amikor a matek tanárnő megnyitja a Google Drive-ot, számára is megjelenik a bemutatóm. Milyen beállításon kell változtatnom, hogy amit feltöltök egy tantárgyhoz, más számára is ne legyen elérhető?

2021. jan. 11. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A kötőszó amit keresel: "sem".
2021. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te osztottad meg a linket, ahova feltöltötted az anyagot?
2021. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ugyanaz a történelem-, mint a matektanárod?
2021. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, két különböző tanárról van szó. Feltöltöttem a történelem feladathoz a bemutatót, és a matek tanárnőnél is megjelenik.
2021. jan. 11. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezte a matektanár, hogy miért küldtél neki történelmet?

Ha igen, a töritanárnak rendesen megvan?

2021. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kérdezte, a törinek megvan.
2021. jan. 11. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudnál küldeni képernyőfényképet (persze a neveket kitakarva) arról, hogy a matektanárnak hogyan "van meg"?
2021. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok, csak egyszer láttam. Amikor a tanárnő megnyitotta a Drive-ot, hogy megnyisson egy fájlt nekünk, akkor láttam, hogy a bemutatóm számára is elérhető.
2021. jan. 12. 06:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az valami más volt, amit láttál? Főleg, ha nem is szólt senki. Akkor szerintem nem is történt semmi.

De az is lehet, hogy mindegyik tanár számára elérhető, amit feltesztek, mindegy, hogy melyik mappába teszitek.

2021. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia. A külön állót, hogy érted?

Így jelennek meg külön a tantárgyak? [link]

Vagy így? [link]

2021. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!