Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Honor telefont venni?

Érdemes Honor telefont venni?

Figyelt kérdés

Pár éve Honor 8 telefonom volt, és imádtam. Egy éve lecseréltem egy Samsung Galaxy A70-re, de nem vagyok vele kibékülve, szeretnék egy új telefont venni, lehetőleg 2-3 évre.


Érdemes még Honor telefonokat nézegetni? Valamikor olvastam valamit azzal kapcsolatban, hogy nem lesznek rajta elérhetőek a Google alkalmazások, ez megvalósult? Van rajtuk valami korlátozás, vagy olyanok, mint bármelyik másik androidos telefon?


Kb. 100.000 Ft környékén szeretnék telefont venni, ha esetleg tudtok valami konkrétat ajánlani, az is nagyon jó lenne.


Amire használom:

- munka (Outlook, Excel, Word, Teams, OneNote)

- tanulás (Neptun, moodle, Duolingo, Lingodeer, szótárak)

- közösségi média (facebook, twitter)

- szórakozás (pdf olvasó, YouTube, Netflix, Spotify, néhány nem túl nagy igényű játék)

- böngészés (Chrome)



2021. jan. 13. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Valamikor olvastam valamit azzal kapcsolatban, hogy nem lesznek rajta elérhetőek a Google alkalmazások, ez megvalósult?"


A Huawei azóta eladta a Honort, így a Honorra már nem vonatkoznak a tiltások.


Szerintem megéri Honort venni.

2021. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Szerintem ezt akkor olvastam, amikor a mostani telefonomat vettem, azért is nem Honort választottam. Azóta nem nagyon követtem a híreket, de ennek nagyon örülök!

2021. jan. 13. 09:24
 3/16 anonim ***** válasza:
2021. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Akkor elkezdek nézelődni meg olvasgatni. Eddig a Honor és a OnePlus szimpatikus, de konkrét típusokat még nem nagyon néztem. Annyit láttam, hogy a Honor 20 kb. belefér a keretembe, de most nagyon utána fogok nézni, mert a Galaxy A70-el egy kicsit mellényúltam. :/

2021. jan. 13. 10:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Az OnePlus is kitűnő márka!
2021. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, a rootoláshoz való hozzáállásuk különösen szimpatikus.
2021. jan. 13. 10:41
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
amire használod a telefonod, arra a legutolsó mai okostelefon is képes, szóval egy Honor biztosan!
2021. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7 Volt a kezemben gyengébb telefon, és úgy tapasztaltam, hogy nem elég. Akadozik, ha több alkalmazás van megnyitva, valószínűleg kevés a RAM. A 100.000 Ft körüli kategória az már jó szokott lenni. Ennél jelentősen olcsóbban még nem találtam számomra minden szempontból megfelelő telefont.


Most a OnePlus Nord-ot nézegettem, eddig nagyon szimpatikus, csak kicsit drágább, mint amit először szerettem volna. A Honor 20 is tök jó, de csak olyan webshopokban lehet kapni, ahol nem adnak normális garanciát, úgy meg nem veszek telefont. Kár. :/

2021. jan. 13. 12:29
 9/16 anonim ***** válasza:
70000ft telefonok is simán viszik ezeket programokat .
2021. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9 Lehet, de nem találok olyat, ami szimpatikus (márka, kinézet, megbízhatóság, üzemidő, tartósság). A márka csak a megbízhatóság miatt fontos, a kinézet pedig másodlagos, de ezek is szempontok.


Ha van ajánlatod abban az árkategóriában, akkor kérlek írd le, jó lenne, ha találnék egy olcsóbb, de megfelelő és szimpatikus telefont. (4 GB RAM sajnos nem szokott elég lenni, 6 GB már jó. Tárhelyből 128 GB, vagy kevesebb, de bővíthető. Kamera tök mindegy. Jack bemenet, infra előny, de nem feltétel. NEM Samsung. Ne legyen túl új telefon, lehessen látni a hosszú távú hibáit. Kivehető akksi óriási előny, de nem feltétel. Ujjlenyomat olvasó mindenképpen kell. Igen, válogatós vagyok. 😶)

2021. jan. 13. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!