Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan iphonet? Jól...

Használtan iphonet? Jól működtek? Igazat mondtak a hirdetésben?

Figyelt kérdés
Ki néztem magamnak egy iPhone 7et, megfelelő árban, azt írja aki árulja, h csak pár hónapot volr használva, karcmentes, 98%os akkumlátorral és új állapotban van, nincs vele az az iCloud probléma, kártyafüggetlen. Meg merjem venni? milyen tapasztalataitok vltak?

2021. jan. 13. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben lehetőség van a személyes átvételre, akkor az általad leírtak ellenőrzésére mind van lehetőség. Ha nincs személyes átvétel, akkor próbálj meggyőződni az eladó megbízhatóságáról, például több apróhirdetési oldalon is van lehetőség értékelésre, azok megtekintésére.


Amennyiben nincsenek kimagasló igényeid, mint például a legújabb játékok a legjobb minőségben való futtatása, akkor az iPhone 7 a mai napig megállja a helyét. Viszont, szeptemberben feltehetőleg megszűnik a 6S és a SE támogatása, ezáltal valószínűleg jövőre a 7-nek fog, ezt vedd figyelembe.

2021. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, személyes átvételről van szó. A srácnak aki árulja van egy telefonos üzlete is. Ami azt illeti nem hosszú távra kéne a telefon, az eddigi összes tönkrement két éven belül, tehát az a pár frissítés már mindegy. Nem játszok én semmilyen játékot telefonon, csak egy pár közösségi oldalt, és ami még a munkához kell.
2021. jan. 13. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megveheted.
2021. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben semmi akadálya a vásárlásnak. Tekintsd meg, hogy tényleg kifogástalan-e az állapota, ki van-e jelentkezve az iCloudból, illetve az akkumulátor állapota is megfelelő-e.


Amennyiben minden rendben, nyugodtan vásárold meg.

2021. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Morzsi007 ***** válasza:
81%
Személyes talákozó, mindent töröljön, Sim kártya bele, lépj be az apple ID-dal a Te icloud-oddal, pár perc az egész. Ha felállt a rendszer, esetleg kamera, hangszórók, mikrofon ellenőrzése, ezután meglepetés nem igen érhet.
2021. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!


Én is használtan vettem a telefonomat, méghozzá Facebook Marketplacen.

Nagyon ajánlom a teljes kontrollt, nyugi, ha netán cikinek éreznéd vagy valami, egyáltalán nem az.

Inkább ellenőrizd át az összes funkciót, minthogy egy rossz iPhone-t vegyél.


Viszont két mobilszervizben dolgozó ismerősöm is van, és mindketten leszólják az iPhone 7-et.

Gyorsan merül, az akksija hamar elromlik, és még sok-sok más hiba.

Szóval szerintem nézz egy vagy újabb fajtát, vagy pedig öregebbet.

2021. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is a marketplacen láttam . Hidd el vennék én újabbat, de nincs rá pénzem.... Először az új SEvel szemeztem nagyon, találtam is a marketplacen vadonat újakat,olcsóbban mint akármilyen üzletben, garanciával, de hát pénz arra sincs. Talán várok még egy kicsit, hátha elkapok egy 8ast ilyen állapotban.... Életemben nem vettem még használt telefont, s elég sokat hallottam arról, hogy volt akit jó keményen átvertek...
2021. jan. 14. 08:23
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
Én 2 db-ot is vettem már. Nem mindenki akar átverni, de azért nem árt oda figyelni. Személyes átvétel, kipróbálás az alap. Ha tudsz inkább 8-ast válassz, én is azt mondom.
2021. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Iphone 7 tökéletes arra amire hesznáni szeretnéd. szerintem vedd meg
2021. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!