Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont és vissza...

Azott kérdése:

Vettem egy telefont és vissza szeretném vinni,lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Media Markben vettem egy telefont, személyesen az egyik áruházból,de sajnos nem a legjobb és tetszeni sem tetszik... Az lenne a kérdésem,hogy vissza lehet e adni, összesen csak egy üveg fóliát tettem rá eddig és persze vigyáztak rá

2021. jan. 13. 13:11
A kérdező szavazást indított:
Telefon
Visszavétel
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet. Ha online veszed van 14 napod arra, hogy visszaküld ha esetleg nem tetszik a termék vagy meggondoltad magad, de tudomásom szerint akkor is csak eredeti csomagolásban és hibátlan állapotban veszik vissza. Személyes bolti vásárlásnál nincs ilyen. Ezért gondoljuk meg 2x is mit veszünk. Tanulópénznek jó volt.
2021. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Tehat a neten elerheto millionyi velemeny, leiras alapjan elmentel, megvettel egy telefont, hasznaltad, uvegfoliat raktal ra, es most elvarnad hogy visszavegyek sajat koltsegukre?


Sok sikert!

2021. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy az első válaszoló miért került lepontozásra. Az aktuális jogszabályok alapján valóban akkor van lehetőség a vásárlástól való indoklás nélküli elállásra 14 napon belül, amennyiben magánszemélyként online rendeltük a terméket.


Üzletben a ruhákon kívül jellemzően nem szoktak visszavenni termékeket, pláne akkor, ha az már nem az eredeti csomagolásában van.


Ez alól kivételt képez az, ha a termék rendeltetésszerű használat mellett 3 napon belül meghibásodik, akkor kötelező az üzletnek visszavenni/cserélni a meghibásodott terméket.

2021. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelesség a boltnak vissza venni, azért mert neked nem tetszik.
2021. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nézted élőben meg mielőtt megveted hogy tetszik e ? Milyen telefon ez ?
2021. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Barnabas333 ***** válasza:
Kollégám simán vissza küldte a telefont ami nem tetszett neki. Persze 1napig használata és 14napon belül volt.
2021. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos a sok okoskodás ellenére természetesen vissza cserélték... Egy szavuk sem volt... Meg néztek látták, hogy hibátlan adtak egy elismervényt oda mentem a kasszához ahol meg kérdezték, hogy a pénzt kérem vagy levasarolom? Sőt! Akciós volt a termék ( -6000ft ) de a teljes áron vették vissza..(lehet csak elnézték vagy hibáztak de az már az ő dolguk) szóval egy kis utánna járással meg lehet oldani.
2021. jan. 28. 11:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!