Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S5230 internet böngésző...

S5230 internet böngésző probléma (t-mobile) mi a probléma?

Figyelt kérdés

Hello!

nekem olyan gondom lenne,hogy az internetes böngészőm nem működik rendesen,vagyis fellépek mondjuk a facebookra és rámegyek arra hogy beírjam az emailt vagy akármit és levált a billentyűről saját magától pár másodperc után és ezt minden honlapnál csinálja...mit tudok ez ellen tenni?letöltöttem az opera minit rá és azzal meg jó.

(még mielőtt szólnátok hogy akkor használjam az operát,az ingyenes facebookot úgy tudom használni ha az üzenet linkjére kattintok de akkor az alapértelmezett böngészővel nyitja meg nem az operával,oda meg hiába írom be azt a címet úgy nem fogadja el)

esetleg hogy tudom megcsinálni hogyha linkre kattintok az üzenetből akkor za opera legyen ami megnyissa?(mert talán úgy akkor sikerülne)

vagy akármilyen ötlet? mert így igazából én nem tudom használni az ingyenes facebookot =/


2010. aug. 14. 18:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!