Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintem egy adott illető...

Szerintem egy adott illető letiltotta a telefonszámomat, honnan tudom meg hogy tényleg így van e?

Figyelt kérdés
Nem cseng ki és azt mondja hogy "tájékoztatjuk hogy a hívott szám nem elérhető, abban az esetben ha őn hozzájárult a saját hívószámának kijelzéséhez a hívott számot sms ben fogjuk értesíteni" nem teljesen ez de majdnem...tőle vettem volna egy kontrollert és csakelőre utazással ment bele szóval elutaltam neki az összeget és azt mondta hogy elküldte a csomagot de nem érem el őt több napja és mára le is tiltott (gondolom én)..hogy tudnám felelni vele a kapcsolatot vagy viasszaszerezni a pénzem?

2021. jan. 14. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"hogy tudnám felelni vele a kapcsolatot vagy viasszaszerezni a pénzem?"

Azon az oldalon keresztül, ahol megismerted a fickót. De valami csomag-nyomonkövetési számot nem adott?

2021. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor kezdtem gyanakodni amikor elvileg hétfőn feladata a csomagot foxpost al csomagautómatába és még szerdán sem kaptam kódot, emailt, smst...jógogáson intéztük

Most próbáltam rejtett számról is hívni de az sem szóval tehet hogy tényleg csak ki van kapcsolva a telefonja?

2021. jan. 14. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Csalás áldozata lettél, többet nem fogod elérni, ha a cucc értéke 50ezer alatt van, akkor a rendőrség sem fog vele foglalkozni.

Gondolom a Jófogás és friss reg.

2021. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen 50 alatt volt, de akkor a bankommal sem tudok semmit intézni? Meg van a bakszámlaszáma, a kártyaszáma és a telefonszáma alapján a neve és a lakhelye
2021. jan. 14. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Hatmillió helyen fel van tüntetve a jófogáson hogy nem vásárolunk előreutalással.


Sajnos ez tanulópénz, tehetsz a rendőrségen feljelentést, de ez csak szabálysértés 50 ezer alatt.

2021. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Jófogáson jelentsd. Kereshetsz másokat, akiket szintén átvert.

A rendőrség pedig foglalkozik vele. Nálunk az utcában újságokat lopott valaki a postaládákból. Ami csak pár száz forint. Mégis utánamentek, és el is kapták az illetőt.

2021. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meglróbálom, így hogy meg is vannak az adatai hátha könnyebb lesz és foglalkoznak is majd vele
2021. jan. 14. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!