Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az iTunes?

Miért csinálja ezt az iTunes?

Figyelt kérdés

Amikor zenét akarok tenni iTunes-en keresztül az iPhone-ra, mindig beleütközök az alábbi hibákba:

• bizonyos számoknál nem viszi át ID3-tageket és az albumborítókat és külön be kell illeszteni ezeket az iTunes-ban, ami több óráig is tarthat!

• Azoknál a számoknál, amelyeknél felismeri az ID3-tageket, azok közül pl. ha egy albumról több számot fel akarok másolni, akkor az album minden dalát külön albumba sorolja!

• Azoknál a számoknál, amiknél az albumborítókat átviszi, akkor azok nagyon gyenge minőségben jelennek meg!


Van ezekre valami megoldás? (Nem vagyok informatika-zseni)

Esetleg ajánlhattok más programokat is, amivel lehet még iPhone-ra zenét tenni!



2021. jan. 14. 19:50
 1/5 Fsms ***** válasza:
Sajnos az Apple egy zárt rendszer, iTunes túl nincs más. Gyanítom innen onnan letöltött zenékből van szó ezért nem megy. Ha megveszed a shop bol jó lesz.
2021. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyilván, ha megveszem az a legjobb, de ahhoz pénz is kell ám:

Az 5-10$/album-os ár szerintem még amerikai szemmel nézve is horribilis, nemhogy magyar szemmel! Más program tényleg nincs? Azt tudom egyedül, hogy Windows Intézővel sajnos nem működik!

Egyébként igen: YouTube-ról mentettem le az zenéket .mp4-formátumban RealPlayer segítségével, aztán Fre:ac nevű konvertáló-programmal átírtam .mp3-ra (mivel az iPhone ugye a .flac-et sem támogatja)! Aztán az iTunes-en beillesztettem hozzájuk az ID3-tageket, az albumborítókat és a dalszövegeket, majd ráraktam őket (EGYESÉVEL, mert csak úgy engedte) a telefonomra (használt iPhone SE 2016-osról van szó)! Mire beléptem a zene alkalmazásba, láttam, hogy lejátszáskor a kütyüm szarik az albumokra, és név szerint sorbarendezett fájlokként játssza le azokat. Egyszóval ha a több olyan szám is van, ami elvileg egy albumon van, akkor az adott album mindegyik számát úgy veszi, mintha külön albumokba tartozának! Nem képes egy albummá összefűzni, annak ellenére, hogy ugyanaz az albumborító és az album neve is! Ezt pedig már csak tetézi, hogy az iTunes-szal beilesztett albumborítók rohadt gyenge minőségben jelennek meg, amit azért furcsálok, mert jó minőségű albumborítókat illesztettem be, és a Windows Intézőn kerestül kitűnő minőségben látszik! Csak most váltottam Android-ról iPhone-ra, de nekem akkora változást hozott ez a zárt rendszer, hogy már most tervezgetem a lecserélést egy drágább Androidra, mert az nem annyira zárt, mint az iOS! Ezt pedig annak ellenére, hogy 2001 óta már három iMac gépet elnyűttem, mindet nagy megelégedéssel! 🙂

2021. jan. 16. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

énis veszem a zenét mert lusta vagyok letölteni főleg úgy h sokszor szar az itunesen windowson

legalábbis nálam és nem enged zenét átrakni

hébe hóba az a 300 forint nem pénz

várom azokat akik azt mondják h drága telefonra volt pénz de 300 forint nincs zene

akkor fizess elő szolgáltatásra

vagy nem iphonet kell venni ha ez ennyire kényelmetlen

nekem mindegy mit veszel csak mondom

2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fsms ***** válasza:
53%
Igen esetedben az android lesz a megoldás . Az Apple így működik nem tudsz mit tenni. 😩
2021. jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
Vagy nem az itunes-szal töltöd fel rá a zenéket hanem más programmal vagy előfizetsz havi kemény 1490 Ft-ért Apple Music-ra és akkor azzal sok időt megspórolsz.m, azt hallgatsz, amit akarsz.
2021. jan. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!