Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha cégre veszem a telefont a...

Ha cégre veszem a telefont a Telenornál, olcsóbb lesz? Vagy vannak ilyen szempontok, ahol ha Telenornál vásárolok mobilt, akkor kedvezményesebb lesz?

Figyelt kérdés

Egy ideje szemezgetek az iPhone 11-gyel, és mivel Telenoros vagyok, így arra lennék kíváncsi, hogy milyen szempontokkal lehetne olcsóbban kihozni, már ha egyáltalán lehet. Esetleg használt telefon-csere lehetőség van?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. jan. 14. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
ennyire ostoba vagy véges ügyekben? remélem könyvelőd van!
2021. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem ostoba, csak 16 eves. En valaszokat varok. Ezt a szoveget meg nem ertem, hogy "remelem konyvelod van".
2021. jan. 14. 21:27
 3/16 A kérdező kommentje:
En csak szeretnem megtudni, hogy hogyan tudnam kedvezmenyesebben kihozni a telot (mar ha lehet)
2021. jan. 14. 21:29
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

a könyvelő azért kell, mert tudja mit tehetsz meg és mit nem.

16 évesen amúgy sem alapíthatsz céget.

A cselekvőképesség fogalmát ismered egyáltalán?

2021. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
jaj már emberek, simán lehet valamelyik családtagjának, apjának anyjának cége és így akarja kihozni a telefont, nem kell ennyire bunkónak lenni, láttunk már ilyet.
2021. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

16 évesen gyerek vagy, jogilag cselekvőképtelen.

Te nem hozhatsz ki sehonnan semmit.

Ez nem bunkóság, ezek Magyarország törvényei.

Ha lesz telefonod az sem a tiéd lesz, hanem azé aki kihozza: apja, anyja.

Azt velük kell megbeszélned, hogy vesznek-e neked telefont.

Ha nem, akkor max a zsebpénzedből veheted meg teljes áron. Akár a használtat, akár az újat.

2021. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Apanak van cege. Diakmunkabol osszeszedtem ra a penzt. Miert kell a kommunizmushoz visszamenni, hogy "az nem a tied, hanem apade", tisztaba vagyok vele, hogy papiron az apame, ennyire idiota nem vagyok. Annyit szeretnek megtudni, hogy van-e valami lehetoseg arra, hogy kedvezmenyesebben hozza ki APAM a telefont? Ebben semmi nagy dog nincsen szerintem. A hasznos valaszokat elore is koszonom szepen
2021. jan. 14. 22:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

hagyd rá...

szerintem a szolgáltató tud pontosabb infóval szolgálni, nem hiszem, hogy itt sokan vásárolnának cég nevére.

2021. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogyha felhivom oket, 100%, hogy hulyenek neznenek, es az se biztos, hogy ertenek-e a problmamat. Azert kertem itt segitseget, hogy hatha van valami megoldas arra, hogy olcsobban megvehessem a telot, de egyelore nem jutottam elorebb. Koszonom a tippet mindenesetre!
2021. jan. 14. 22:44
 10/16 anonim ***** válasza:

nézd, ezt találtam, elv. 28e kedvezmény (vagy 114e)

csak ehhez kell díjcsomagot is választani:

[link]

2021. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!