Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van ennyi tárhelyem?

Mitől van ennyi tárhelyem?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy a40.

Ma délután lemerült a telefonom es kikapcsolt. Mikor visszakapcsoltam azt mutatta hogy van 2 giga szabad tarhelyem, pedig előtte majdnem teljesen tele volt. (Igen sok minden van rajt, tisztítom már)

Ugye nem valami fontosat törölt ki? Vagy csak valami gyorsítótar adatot?



2021. jan. 15. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg csak a gyorsítótárat törölte.


Ha megnézted, és nem hiányzik semmi adatod, akkor nincs gond.

2021. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Telefon kikapcsolásánál törlődik a gyorsítótár, szóval szerintem csak az szabadított fell neked 2GB-t, ha nem hiányzik semmi akkor biztos 🤗
2021. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
2 gigányi gyorsítótár marha sok.
2021. jan. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
miotta nem törölted ezek szerint a gyorsito tárad?.
2021. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megneztem talán nem hiányzik semmi.

#4 az ezközkarbantartóban nemrég csináltam azt tisztítást, elvileg úgykell nem?

2021. jan. 16. 08:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, teljesen jól csináltad.
2021. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Pedig ott nem szokott sokat felszabadítani.
2021. jan. 16. 23:35
 8/12 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy azóta sokat laggol, nem viszi úgy a dolgokat ahogy eddig.

Lehet kéne egy biztonsági mentést csinalni de nem tudom hogy. Illetve kell hozzá samsung account, ami nekem nincs. Ha csinalok egyet azzal nem törlődik ki az adat?

2021. jan. 17. 13:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A samsung account nem árt. simán felregisztrálsz egy élő email címmel Oda tudsz csinálni biztonsági mentést, majd a telefonod alapálapotra állítása után, oda visszajelentkezve, vissza tudod állítani a telefon adatait.


[link]


De ha nagyon félsz az adatok elvesztésétől, egy neked tetszőleges programmal csinálhatsz a számítógépre is mentést, és onnan vissza is tudod állítani. Erre az apowersoft phone manager jó választás lehet.


Ha van sd- kártyád, akkor arra is tudsz közvetlen mentést csinálni (Pl. app backup és restore appal, vagy a rendszerbe épített alkalmazással), ekkor nem is kell pc.


Ha van alapban google címed, oda is fel lehet mentetni a készülékkel a biztonsági mentést, majd onnan visszaállíttatni. a beállítások menüben keress olyat hogy biztonsági mentés és visszaállítás, azon belül engedélyezd a mentést.

2021. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszömö szépen!😊
2021. jan. 17. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!