Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van barmilyen veszelye a...

Van barmilyen veszelye a rejtett szamrol torteno hivasok fogadasanak?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat felhivnak egy szamrol, es miutan letetted, latszolag olyan mintha megszakadt volna a hivas, de szakad meg es kapsz tobb szaz ezres szamlat...

Most hivtak elvileg hogy pizzat rendeltem, de nem nyit ajtot senki. Egy picit olyan volt mintha huzna az idot, de hamar kapcsoltam es letettem...

Am a telecom alkalmazas irja h jelenleg mennyi a teloszamla, es az nem valtozott.



#rejtett szam
2021. jan. 17. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, mit számláznának ki neked, ha nem te kezdeményezted a hívást? Ha ennyire nem gondolkodsz, akkor miért nem olvasod el a szerződésed?
2021. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs.
2021. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vannak olyan kulfoldi telefonszamok aminek a fogadasa is penzbe kerul.
2021. jan. 17. 17:28
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincsenek. Olvasd már el a szerződésedet.
2021. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben, hulye kerdes volt akkor, de legalabb okosabb lettem, koszonom.
2021. jan. 17. 17:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A fogadás kem kerül pénzbe. A csalók nem rejtett számról hívnak, pont hogy hívd vissza. Na az kerül sokba.
2021. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Vannak olyanok, akik rejtett számról hívnak. Majd amikor felveszed, olyan hangot ad, mintha te hivtad volna. Na olyankor van az egyenlegbol is.
2021. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sincs, ez csak legenda.
2021. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

"Vannak olyan kulfoldi telefonszamok aminek a fogadasa is penzbe kerul."

Ja, ha te is külföldön vagy, akkor.


"Vannak olyanok, akik rejtett számról hívnak. Majd amikor felveszed, olyan hangot ad, mintha te hivtad volna. Na olyankor van az egyenlegbol is."

Igen van ilyen, aztán belelóg a kezed a bilibe és felébredsz.

Amiről te beszélsz, az automatizált hívás, egy gép hívogatja a számokat egy listáról.

Ha nem veszi fel senki, hívja a következőt, stb. Ha felveszed és beleszólsz, akkor megcsörgeti az operátort. De attól még hazánkban a jogszabályok szerint, a szolgáltató honos hálózatában fogadott hívások minden esetben díjmentesek, akkor is ha fura hangokat hallasz közben. Tehát fogadott hívás, definiálom neked, amikor csöng a telefonod és felveszed, nem pedig az, amikor te hívsz másokat.

A pizzás meg mellényomott egy számot, vagy rosszat írtak fel neki.

Nem gondoltam hogy vannak még ilyenek, valakit felhívnak, és megy megnézni az egyenleget. Még a tükör előtt a füleit is meg kellene számolni, megvan-e mind?

2021. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha külföldi hálózaton vagy, csak akkor számolhatnak fel hívásfogadásért díjat.
2021. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!