Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér iPhone 12 mini férfinak?

Fehér iPhone 12 mini férfinak?

Figyelt kérdés

Eddig iPhone SE 2020 telefonom volt, fekete.

Abszolút elégedett voltam vele, most szeretnék váltani minire...

A fekete tetszett, mert mindenhez illett és laza viselethez is passzol, de elegánshoz is.


Színeset, tehát kéket, pirosat vagy zöldet biztos, hogy nem szeretnék mert azok nekem túl fiatalosak.


Viszont nem tudom, hogy fekete vagy fehér legyen.

Fehérre azért gondoltam, mert a feketét már kicsit unom... Eddig minden telefonom fekete volt.


Viszont szerintem az inkább a “női” iPhone színváltozat, vagy nem tudom...


Ti mit gondoltok?



2021. jan. 18. 07:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A fekete, fehér, szürkeárnyalatok full unisex szinek. A fehér iPhone-ok marha jól néznek ki, én csak azért vettem feketét mert az volt raktáron.
2021. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Én feltétlenül a feketét választanám, de ha így közelítjük meg full mindegy mivel tokban lesz a nap 24 órájában nemde? :D

De így férfiként maradnék a fekete színnél, mindenem csak fekete, csak fekete ruháim, fekete szemüvegkeretem, fekete Apple Watch-om, fekete iPad-em (stb stb stb) van szóval el is dőlt nálam.

Ha unod a feketét újíts be egy fehérrel, max ha nem tetszik keresel rá egy jó minőségű tokot, vagy egy fekete hátlap matricát :)

2021. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél fehéret. Az utóbbi 6-8 évben és is csak fehéret vettem, ha volt rá lehetőség. F
2021. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Morzsi007 ***** válasza:
100%
4 hete vettem fehér Minit, férfi vagyok. Ezelőtt 2011-ben a 4S szintén fehér volt. Elegánsabb, mint a fekete, meg gondoltam arra, hogy majd a párom pár év után megkapja. :).
2021. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy volt kék is, de már előtte eldöntöttem, hogy fehér lesz. A színeseket szerintem megunja az ember, a feketét, fehéret nem olyan könnyen.
2021. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor fehéret veszek! :)
2021. jan. 18. 08:38
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Nincs olyan hogy “női” vagy “férfi” szín...🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2021. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
7: azért egy rose gold szín inkább nőies szerintem. Viszont a kék meg férfias nekem. A fekete meg a fehér az ami uniszex az én szememben.
2021. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Akinek ez a legnagyobb problémája, hogy milyen színű legyen az ájfón, az... Nos, biztos, hogy a "férfi" a legmegfelelőbb szó rá?
2021. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Morzsi007 ***** válasza:
87%
Utolsó, neked akkor mindegy, hogy rózsaszín Szamszungot vagy lila Hüvelyt használsz.
2021. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!