Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha visszaállítom a telefonom...

Ha visszaállítom a telefonom gyári beállításokra, akkor az sms-ek is törlődni fognak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Törlődni fognak!
2010. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most akkor igen vagy nem? Szerintem is igen! :(
2010. aug. 15. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:
tudom,hogy nem,de mindegy
2010. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan,mint hogy a szgépeden csinálsz rendszervisszaállítást,ott sem vesznek el a dokumentumok,amikbe te beletettél különböző fileokat,csupán a gyári beálllítások,visszaállnak eredetire.
2010. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De a kedvedért ki is próbáltam:

(SonyE W580i)

1)Beállítások visszaállítása:

Csak a beállításokat állítja vissza a gyári állapotra.A felhasználói adatok,például a kapcsolatok,az üzenetek,a képek,a hangok és a játékok nem törlődnek.A telefon újraindul.

2)Teljes visszaállítás:

FIGYELEM!Törli az összes beállítást és felhasználói adatot,egyebek között a kapcsolatokat,az üzeneteket,a képeket,a hangokat és a játékokat.Megjegyzés:A telefon gyári állapotában meglévő tartalom is törlődhet.A telefon is újraindul.


Tehát miről is beszélünk?Ne beszélj hülyeségeket,mielőtt nem jársz utána.A helyes válasz az,hogy opcionális,hogy törlődik-e,de itt a 2.segítő válaszban a kedves ember egyből okoskodik........

2010. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 2. kedves felhasznáó formázta a nokiáját, és mily meglepő, törlődtek! Kérdező, milyen telefonod van?

2. voltam!

2010. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És nem hülyeségeket beszéltem, hanem tudom, tapasztalatból! Biztos nem a hasamra csaptam, és mondtam valamit, ami éppen eszembe jutott4
2010. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14éves alcatelem van.nem kell mindent pancserkodnod ember.....
2010. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
LG KF510-em van!
2010. aug. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!