Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye Sony...

Kinek mi a véleménye Sony Xperia L4-es telefonról?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden: Jó hogy van, de minek?


Véleményem szerint még mindig röhejes a 21:9-es képarány mobilon, már a 20:9 is hosszú, sima HD kijelző 2020-ban, alsó-kategóriás MediaTek rendszerchip, 3GB RAM, vicc az egész.

Akkor már ott a kicsit drágább Xiaomi Redmi Note 9 Pro, de minden szempontból otthagyja, mert annak az L4-nek valahol 40.000Ft lenne a valós ára.

2021. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl van dicsérve. Régi rendszer (9), átlagos a kamera, csúszós. Hangzása átlagos, inkább fülessel volt élvezhető a zene. Tokban érdemes használni, mert elég kényes műanyagból van, ami zsebben hordásnál pár nap alatt sérült, kopott. Rövid ujjakkal rendelkezőknek nem ajánlom, néhol nekem is kellemetlen volt. Sokszor akadozott a játékok betöltése, hiába van 3 giga memória és 64 giga tárhelye (meg 8 magos procija). Amikor másoltam rá filmeket, hogy majd útközben azon nézem, majd eluntam magam. Az oldalpanel zavaró volt, odaért az ujjam és elő is ugrott... Inkább nézz más tipust.
2021. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!