Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan rezeg a telefonom...

Folyamatosan rezeg a telefonom vízbe ejtés óta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Huawei P10 Lite telefonom van, és véletlenül beleejtettem a vízbe. Rögtön kikaptam belőle, kezdetben azt hiszem nem is volt semmi baja, a hang is ment, nem a legjobb minőségben, de ment. Aztán észrevettem, hogy rezeg, mégpedig folyamatosan és nem is hagyja abba, csak ha kikapcsolom. A Sim kártya nem lett vizes, viszont az aksit nem tudtam kivenni. Mit tudnék csinálni, hogy ez a rezgés megszűnjön? Mert attól tartok, hogy felpörög és felrobbanik, vagy nem igazán tudom, mitől rezeg ennyire és mi lehet a következméyne.

2021. jan. 22. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

cérsz reggelig, aztán holnap elviszed szervizbe.

mást nem tehetsz

2021. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vársz
2021. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Tedd a lábad közé!
2021. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ne piszkáld, ez a rezgés gyárilag beépített funkció a benne maradt víz eltávolítására.
2021. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

#4 Mit javasonlsz? Akkor hagyjam bekapcsolva, hogy rezegjen tovább, és ne kikapcsolt állapotban maradjon?

2021. jan. 22. 21:27
 6/12 A kérdező kommentje:
Hagytam rezegni és már nem befejezte :D Azért még félek, hogy újra elkezdi, de bizakodó vagyok :D
2021. jan. 22. 22:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Akarom mondani: "már befejezte". Csak először máshogyan akartam fogalmazni :D
2021. jan. 22. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindenkép szervíz ajánlott.
2021. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Töki..... annak a telefonnak annyi. Azért rezeg, mert zárlatos lett.

Vess keresztet az adaadra és kezdj el gondolkodni azon miből veszel új telefont!

2021. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Töki, nem tudom olvastad-e, de megoldódott a probléma, meghozzá annyira, hogy tökéletesen megy... Egyébként meg ide süss, van új telefonom, csak még ezt használtam, mert nem volt szívem egyből áttérni. 2 és fél éve megvan a telefonom, amúgyis itt volt már az ideje a váltásra, de annyira jól ment, hogy nem voltam rászorulva. De mint mondtam már 1 hónapja megvan az új!
2021. jan. 22. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!