Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tok-Shop webáruházzal volt...

Tok-Shop webáruházzal volt gondotok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Huawei p smart 2019- hez rendeltem tokot. Az helyett kaptam huawei p20 tokot mondván hogy a p smart tok nincs raktáron. :'(
2021. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, én mindig onnan rendeltem üvegfóliát és tokot is (Mate 10 lite illetve P20 Pro) sose volt gond.
2021. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak 2x rendeltem tőlük eddig (a héten volt a második), eddig mindig azt kaptam, amit rendeltem. De webről rendelt termék esetén 14 napos elállási jog illet téged.
2021. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdemes felnézni a Tékozló Homárra! Az eMag rendszeresen csinálja, már külön címkéje is van ennek a cégnek az oldalon. De az eXtreme Digital is hírhedt a csalásairól. Főleg azokat rázták át akik előre fizettek mindenért.
2021. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi az a tekozlo homar
2021. jan. 23. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
2 tokshop oldal is üzemel ha jól tudom. Az egyiktől rendszeresen rendelek tokot, töltőt, kábelt, egyéb tartozékokat. Nagyon jó oldal, árban nincsennek elszállva, amit eddig kaptam mindíg az volt amit kértem, minőségben sem volt kifogásom soha. Kb ilyen kb 100 termékről beszélgetünk az évek alatt, mert ha kell valami a családnak akkor leadunk egy kissebb-nagyobb rendelést.
2021. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mi az a tekozlo homar"

Beírod a keresőbe és már látod is az oldalukat,itt vannak panaszok stb.

2021. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Irjatok mar be a linket a tokshoprol, en 1 db cikket talaltam
2021. jan. 23. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ameddig volt boltjuk először Kőbányán, aztán bejöttek a Thököly útra, addig jó volt. Aztán a személyes vásárlás lehetősége megszűnt, csak csomagküldés maradt. Azóta inkább máshol szerzem be, ami kell.
2021. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!