Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felsőkategóriás, drága mobilte...

Felsőkategóriás, drága mobiltelefon kijelzője betört. Érdemes utángyártott kijelzőben gondolkodni, vagy csakis gyáriban? Illetve ha csak az üveget cserélem, az ok? Fém kerete hepehupás maradna.

Figyelt kérdés
Meg hát nem csak a fém keret maradna kifogásolható állapotban üvegcsere esetén, hanem maga a belső kijelző is sérült egy sarokban, ott fekete, nem világít.
2021. jan. 24. 19:53
 1/5 anonim válasza:
68%
Nem nem érdemes
2021. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annak függvénye, hogy mit akarsz. Ha neked az a hepp, hogy gyári hudecsilivilistbstb kijelző kell, gyárira cseréld. Ha nem, akkor jó minőségű utángyártott is megteszi.

Csak az üveget cserélni nem éri meg, speckó gép kell a cseréhez, spéci ragasztó, és ha a kijelző is sérült, akkor szinte biztos, hogy sikertelen lesz a művelet.

Ma már az érintőket jó erősen összeragasztják a kijelzővel, brutális szakértelem és rutin kell hibátlanul szétválasztani egymástól.

Milyen mobil amúgy?

2021. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Samsung
2021. jan. 24. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

az oled panelek rohadt drágák, én tuti nem cseréltetném ki.

az utángyártott meg általában LCD kijelző, ami vagy működik vagy nem.

2021. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem rég cseréltem ki a Samsung S7-nek. Úgy tört rommá a kijelzője, hogy akkut akartam benne cserélni (5 évesen már csak 65%-os volt), és nem melegítettem meg eléggé a kijelzőt, amikor szét akartam feszegetni a ragasztást, így aztán egy ciccenés kiséretében pókhálós lett az egész. Ebayen egy eladó átvert, a paypal adta vissza a pénzt, aztán a Sunsky nevű kínai oldalon rendeltem OLED kijelzőt.

[link]


Ugyanolyan mint a gyári, fényerőben is, érintési érzékenységben is. Egy leheletnyivel pirosabb volt a színe (ilyet tudnak sajnos a gyári Samsung kijelzők is), de kb két értékkel lejjebb véve a piros arányát tökéletes lett. Megérte még így is, hogy az expressz szállítási költség ugyanannyi volt, mint maga a kijelző.

2022. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!