Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ valaki iphone 12...

Használ valaki iphone 12 (mini/max/pro max) gyári tokot?

Figyelt kérdés

Arra a falytára gondolok, ahol a magsafe mágnese rögzíti a helyére a tokot. Mivel ez a mágnes a hűtő oldalán sem tartja ott önerőből a telefont, attól tartok, hogy egy merőleges esésnél kijelzővel előre kiesik a tokból.

Aki használ ilyet mit tapasztalt? Ez a félig fizikailag, félig mágnessel rögzítés nyújt olyan erős tartást, mint egy szorosabb szilikon tok?

(Azt gondolom, hogy magától nem jön ki, leesésre vonatkozik a kérdés)



2021. jan. 24. 19:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Most esik le, hogy a címben elég dúrván elírtam. (mini/pro/pro max) akartam írni. Bocsánat, hogy rossz szót dupláztam meg. :D
2021. jan. 24. 22:46
 2/2 anonim ***** válasza:

iPhone 12 mini-re Apple bőrtokot vettem. Nem fog kiesni belőle, nem a mágnes tartja a tokot. Nagyon nehéz kiszedni belőle.

( [link] )

2021. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!