Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsolódik ki magától...

Miért kapcsolódik ki magától a mobilom? LG kp 502

Figyelt kérdés

A kérdés egyértelmű. Újonnan vett, kb 2 hetes mobilom néha magától fogja és kikapcsolódik. Telefonálás közben, de csak úgy használat nélkül is. Pl reggel bekapcsolom és 3 perc múlva már nem volt bekapcsolva.

Miért lehet ez?

Elvigye szervizbe???


2010. aug. 15. 18:33
 1/3 anonim válasza:

Hát töltsd fel!


De biztos az akku a rossz.Azt halottam az akkut meglehet javítani ha bedugod a telefont 24 órára...

2010. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez viszont lehet. majd megpróbálom! köszi!

de lehet, hogy tényleg ez a gond. 1x kiírta, hogy az akku lemerült, 5 perc múlva már közepesen volt. pedig nem csináltam vele semmit...

2010. aug. 15. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Új akku, ha teljesen lemeríted(kikapcsig) utánna hagyd fenn legalább 16-18 órát(nem számít hogy Li-ion aksi).

Ezután soha ne hagy kikapcsig merülni mindig tölts rá előtte. Ha ezeket betartod hosszú ideig fogsz örülni aksidnak és mobilodnak.Nekem is kp502 van, hetente 1x töltöm!

2010. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!