Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8+ A telekomnál vagy nem?

Iphone 8+ A telekomnál vagy nem?

Figyelt kérdés
Telekomos vagyok szeretnék iphone 8 plust venni. ha meg akarnám rendelni azt írja “készlet értesítést kérek”. Az volna a kérdésem hogy ilyenkor biztos hogy lesz még készleten, vagy nem valószínü

2021. jan. 26. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Már nem valószínű hogy lesz készleten. Elvileg áprilisban már leálltak a gyártásával.
2021. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Már jó ideje nem látok a Telekomnál 8-ast,még úgy se, hogy jelenleg nem kapható.

Én az XR-re várnék de nincs készleten, kértem is készlet értesítést, de lehet már az se lesz, egyébként elég gyér mostanság a Telekom készülék parkja.

A Telenornál a kereső 20db.iPhone készüléket hoz fel és mind elérhető addig a Telekomnál csak 7db.-ot abból is az XR nem elérhető.

2021. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nemis gyártanak már egy jó ideje 8 astxd

apple oldalára felmész amilyen termékeket ott lehet venni na azokat gyártják

ami nincs ott annak a gyártásával leálltak

mondani fogják az se 2020 at neked

nekem is az van

de megértem h 8 plus kell

jó dizájn plusz nagy teló

megértelek

2021. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!