Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítetek dönteni ?:D többi lent

Segítetek dönteni ?:D többi lent

Figyelt kérdés
Adott 2 telefon ami között dönthetnek.. most egy iPhone 11 pro max készüléket haszálok és egy androidra szeretném cserélni ami vagy egy galaxy s21 vagy egy s20 ultra segítetek dönteni Samsung felhasználók?:( vagy maradjak az applenél?
2021. jan. 27. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod a választ. Két teljesen különböző termékről van szó. Ha eddig bevált az Apple, akkor használd azt. Én mindig is Android párti leszek (az elmúlt 6 évben csak Samsung telefonom volt), szóval én egyértelműen a Samsungot választanám.

(Az más kérdés, hogy jelenleg nem költenék ennyire sokat egy telefonra, mert most más a prioritás)

2021. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem azon is múlik, hogy mennyire ragaszkodsz az apple-höz.

Ha nem annyira, és az op rendszer másodlagos, akkor én simán váltanék. A samsung - véleményem szerint - tudásban meghaladja a iphone-t. Tehát a kérdés, hogy neked mi a prioritás egy telefonban.

2021. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: miért akarod lecserélni a 11 Pro Max-ot? Ez még mindig egy csúcskategóriás készülék, amennyiben nem szükséges az Android én semmiképpen nem cserélném le. Még legalább 4 évig támogatva is lesz.
2021. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha ennyi penzem lenne nem akkor sem koltenel ennyit telefonra
2022. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!