Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IStyleban vásárolt Iphone 12...

IStyleban vásárolt Iphone 12 telefont hogyan tudnék eladni?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben vásároltam a telefont, de sajnos nem vált be, így szeretném eladni. Kifogástalan állapotban van. A számla az én nevemre szól, a címem is fel van rajta tüntetve.

Ebben az esetben, ha meghirdetem a telefont és eladom egy magánszemélynek, a számlát (eredeti példányt gondolom) is át kell adnom. Az nem gond ilyenkor, hogy az én nevemre szól? Amennyiben más is adott már el hasonló módon telefont, mik a tapasztalatok?



2021. jan. 27. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Én videókártyát adtam el hasonló módon. A számláról csak egy fénymásolatot adtam oda, és ha garanciáztatni kell, akkor azt rajtam keresztül tudják megtenni ezáltal. Bár eddig nem volt rá szükség.

Valahogy így lenne ez a te esetedben is (vagyis nekem ez így vált be).

2021. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Nem gond.

A garanciás szervizelés - ha szükség van rá - a gyári szám alapján történik. Utána meg a fizetős javításnál mindegy hogy van-e számla :)

10 iPhoneomon volt, 1 kivételével eladtam mind és sose volt semmi probléma.


Az eladás előtt ezt csináld meg: !!

[link]

2021. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen a számlát illik odaadni az új tulajdonosnak, valamint egy adásvételi szerződést sem árt írni.
2021. jan. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!