Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone-nál kártyás vagyok,...

A Vodafone-nál kártyás vagyok,minden hónapban 7000 Ft-ot töltök fel. Lehetséges az,hogy a net automatikusan aktiválódik?

Figyelt kérdés

Tuti+5 GB Net csomagban vagyok.

Jövő hónap 7.-én jár le a felhasználhatóság.

8000 Ft. van még az egyenlegemen.

3600 Ft havonta az 5 GB neten.

Így hogyha marad rajta ennyi összeg,automatikusan újraaktiválódik

a net?



2021. jan. 28. 05:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges .de ha nem akkor csak újra megrendeled.smsben vagy a my Vodafon appban.
2021. jan. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden hónapban 3600FT. A vodafonennál két féle opció van. Egyszeri és megújuló. A megújuló mindig olcsóbb és, ha van rá pénz jövő hónapban újra aktiválódik. Ha elfogy a neted azon hónap belül nem fog újra aktiválódni, csak a jövő hónapiba. De az alkalmazáson belül rendelhetsz még madank + adatot. Tudtommal kapsz ajándék internetet a feltöltés után is.


Minden hónapban 7000-ret töltesz fel? Nem gondolkoztál havidíjas csomagban? Mert ennyi pénzért jóval kedvezőbb ajánlatok vannak úgy...

2021. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor újra aktiválódik.

Gondolkoztam az új csomagon.


Megkérdezhetem,hogy mit kell tennem így kártyásként,ami egyelőre Anyum nevén van?

2021. jan. 29. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt ne tőlem kérdezd, a Vodafonetól. Bekell menni ott elmondják. De ha anyukád nevén van. Vidd őt is.
2021. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!