Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone feltöltőkártyás...

Vodafone feltöltőkártyás egyenleget SMS-ben hogyan lehet lekérdezni?

Figyelt kérdés
A Vodafonnál feltöltőkártyás egyenleget eddig le lehetett kérdezni SMS-ben, ha az APP szót elküldtük az ingyenes 1270-re. De ha most elküldöm az APP szót, visszaírja, hogy milyen linken találom az interneten. De a telefonomon nem tudok internetezni, és nem vagyok internet közelben. Hogyan tudom így meg az egyenlegemet? Ha a fizetős 171-re küldöm, akkor is ugyanezt írja vissza.

2021. jan. 29. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy 1Kj energia minden egyes Google keresés? Környezetvédő vagy vagy mi?


"Egyenlegedet díjmentesen lekérdezheted a My Vodafone alkalmazás segítségével, melyet letölthetsz a megfelelő internetes áruházból (App Store, Google Play, Windows áruház) vagy küldd el az APP szót a belföldi hálózatból díjmentes 1270-es számra. Az alkalmazásban töltött adatforgalmat belföldön nem számítjuk bele a felhasználható adatkeretedbe. Feltöltőkártyás egyenlegedet ezen kívül a 171-es telefonszám tárcsázásával, vagy a 171-re küldött „IEGYENLEG" kóddal is lekérdezheted. Amennyiben a 171-es számot tárcsázod, úgy a szolgáltatás díjköteles, melynek mértéke Vodafone Tuti tarifa esetén 19 Ft, Max tarifák, Vodafone Perc+ és Vodafone Net+ tarifa esetén 49 Ft. Az „IEGYENLEG" kóddal Max tarifa esetén díjmentesen, egyéb tarifák esetén 49Ft- ért kérdezhető le az egyenleg. Továbbá bármikor ellenőrizheted a netinfo.vodafone.hu oldalon is" Vodafone.hu

2021. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tengerész! Ezt én is olvastam. És te elolvastad, amit a kérdésem alá írtam, hogy hiába küldöm az APP szót? Ha nem vagyok internet közelben, nem tudom lekérni az egyenleget.
2021. jan. 30. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs bekapcsolva a Volte funkció véletlen? Kapcsolj mobilnetet. Kapitány.
2021. jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kapitány! Nincs! Mivel írtam, hogy ezzel a készülékkel nem tudok internetezni. De te is csak tenger ész vagy.
2021. jan. 31. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
tengerész vagy? hol szolgálsz?
2021. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fanyar válasza:

Hát itt is hiba kérdeztél

Az tengerész okostóni

De te is értetlen vagy leírták hogy a 171-es telefonszám tárcsázásával, vagy a 171-re küldött „IEGYENLEG" kóddal is lekérdezheted.

Persze ez pénzes mint írták

Nincs ingyenesük csak appból

de olyan gyakran küldik maguktó

Ezért ne lekérdezni igyekezz

Szinte minden megcsörgetsz valakit után kiküldik

2022. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!