Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C201 hálózati zár...

Nokia C201 hálózati zár feloldása?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen telefont, de Telekom függő, ezért az oldalukon kérvényeztem az IMEI alapú függetlenítést, de azt írták, hogy nincs meg nekik a kód, ezért felveszik a kapcsolatot a telefon gyártójával, kis türelmet kérnek. Ennek már 3 napja, azóta senki se a Telekom, se a Nokia nem küldte el a feloldó kódot. Hogyan tovább?

2021. jan. 29. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Vársz.
2021. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz.
2021. jan. 29. 13:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi a franc telik nekik ennyi időbe amúgy?
2021. jan. 29. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha írsz a gyártónak egy levelet nem fogja valaki egyből elolvasni. Ha megis tennék és vissza is jeleznének egyből. Általában nem ugyan az a személy fog válaszolni, mint amivel elsővel felvetted a kapcsolatot a Telekomnál. És ezért keveredik gubába össze vissza minden.
2021. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

BruteForce-al, és hashcattal rohanj neki a kódnak

InfinityBEST-el kiolvashatod belőle a hasht, amit fel kell törni, és nem kell így se a szolgáltatóra, se a Nokiára várni. A Nokia C2-01 egy SL3 telefon, amit onnan tudok, hogy nekem is olyan van.

2022. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!