Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon csatlakozik az okosórá...

Telefon csatlakozik az okosórához ,majd miután az alkalmazást bezárom ,vagy a telefonon a képernyőt ,szétkapcsolnak. Valaki esetleg tudna segíteni ,mégis mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Telefon: Xiaomi redmi 9 at

Okosóra: Huawei honor band 7 z1



#telefon #Xiaomi redmi 9 at #Huawei honor band 7 z1
2021. jan. 30. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedélyezni kell az appnak a háttérben futást.
2021. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Huawei Watch órámnál szívtam hasonlóval. Az a baj szerintem, hogy hiába teszi fel az ember ezekhez az okoseszközökhöz való appot, attól még nem mindig lesz rendes bluetooth kapcsolat, mint pl mikor a telefonnal keresteti meg az ember.

Ez miatt pl a Samsung A50-es telefonom nem is kereste, mikor kivittem a szemetet, és megszakadt a kapcsolat. Nekem kellett folyton manuálisan visszacsatlakoztatni. Régi app verziókat próbálgattam, mikor egyszercsak megjelent az órám is a bluetooth eszközök közt, azóta jó, és az appnak se muszáj futni hozzá a háttérben, hogy megmaradjon a kapcsolat.

2021. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Konkrét appot tudsz mondani 2-es?

2021. jan. 30. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkrétat sajnos nem! Nekem ugye a Huawei healt, magyarul egészség alkalmazás kellett, ebből próbálgattam régebbi verziókat, ezekt meg lehet találni ha rákeresel mint "huawei healt old version", ha pedig már megvan a párosítás, tehát a bluetooth iknon menüje alatt is ott van az órád , és csatlakoztatva felirat, akkor már nyugodtan lehet frissíteni. kicsit tökörészős, sokat telapítettem, meg töröltem mire valahogy összejött. Órára is nyomtam párszor resetet.

Meg sajnos egy bizonyos verzió alatt nem is fogja ismerni még az app az eszközt, ha az késöbb jelent meg.

2021. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké ,próbálgatom akkor.

Köszönöm a segítséget még egyszer.

2021. jan. 30. 18:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!